Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію

Гоління вперше — обряд для більшості жінок; але коли дівчина починає, вона не може зупинитися. Як тільки жінка починає голитися, вона зустрічає і велику кількість труднощів.

Вступ у підлітковий вік може бути важким часом: гормони б’ють ключем, дружба підживлюється дрібною драмою, і небажане волосся стає ще однією проблемою. Лазерна епіляція стала благом для багатьох жінок, оскільки може усунути потребу в постійному догляді. Але як бути з молодим поколінням, чи слід підлітків вводити до такої процедури?

Чи безпечна лазерна епіляція

Чи безпечна лазерна епіляція для дівчат
Очевидно, є певні фактори, які можуть вплинути на ефективність, а іноді і на безпеку процедури, але вік не є одним із них. Лазерна епіляція абсолютно безпечна для підлітків за умови, що її проводить досвідчений, кваліфікований фахівець. Проте є деякі вимоги:

  • Процедури лазерної епіляції можна проводити і підліткам.
  • На сеансі повинен бути присутній один з батьків.
  • За два тижні до процедури уникати сонячних променів на ділянці для епіляції.

Лазерна епіляція дозволяється підліткам, у кого стабілізувався гормональний фон. Визначити цей період допоможе лікар.

На що звернути увагу

На що звернути увагу
Однією з найбільших переваг лазерної епіляції є той факт, що вона є постійною; однак у підлітків ріст волосся може бути швидшим, а гормональні зміни можуть вплинути. Результати, як правило, стають постійними, коли ці гормональні зміни регулюються приблизно у віці до 18 років.

Ще слід врахувати, чи має підліток емоційну зрілість, щоб відповідати суворим вимогам до та після лікування. Після процедури також варто знати як прибрати подразнення після епіляції. Слід запобігти зараженню, врослому волоссю та заспокоїти запалення. Холодний компрес допоможе зменшити подразнення після нанесення протягом 20 хвилин

.
Зі скількох років можна робити лазерну епіляцію
Дівчат цікавить також як вирішити проблему врослого волосся. Для цього варто пам’ятати про достатнє зволоження шкіри та використання спеціальних кремів. Найкращий спосіб, звичайно, звернутись до фахівця.

Лазерне лікування — це шанс для багатьох дівчат позбутись небажаного волосся, особливо в такому ніжному підлітковому віці. Все-таки важливо спочатку зрозуміти, який найкращий вік для лазерної епіляції. Залежно від віку, юним клієнтам може знадобитися згода батьків на лікування, але в іншому випадку ніяких обмежень немає. Варто розпочинати процедури постійного зменшення волосся після статевого дозрівання, оскільки гормональні зміни протягом цього часу можуть впливати і стимулювати ріст волосся.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here