Захист на пластикові вікна для безпеки дітей

Серйозну небезпеку для дітей представляють пластикові вікна. Їх діти можуть дуже швидко навчитися відкривати, а їх цікавість не знає меж. Тому слід своєчасно подбати про те, як уберегти дитину від випадання. А так як зараз літо, то дана проблема особливо актуальна.

Ручка з замком

Ручка з замком користується популярністю та цікава своєю простотою, так як її встановлюють замість стандартної ручки. А це значить що не потрібно робити додаткових отворів щоб її закріпити. Подробнее почитати та замовити можна за посиланням.

Дана ручка може фіксувати вікно як в закритому стані, так і в відкидному. А недолік цього методу полягає в тому, що необхідно кожен раз відкривати і закривати ручку за допомогою ключа, а потім його ховати від дітей. Та й ключ можна втратити згодом.

Якщо вікно відкривається досить рідко, то можна придбати ручку, що знімається. Після закриття вона легко знімається, а отвір закривається заглушкою.

Замок з тросом

Даний захист від дітей встановлюється в основному на середину вікна, але бувають варіанти для нижньої частини пластикового або дерев’яного вікна. До речі, такий кабель безпеки можна ставити не тільки на вікна, але і на балконні двері або кватирку.

Одна частина кріпиться до нерухомої частини (зазвичай на цій частині розташований замок з ключем), а друга на саме вікно. Плюс в тому, що без проблем можна відкривати вікно на провітрювання як в бік, так і вгору. Тросик не дає вікна відкритися досить широко.

З установкою замки з тросом ви впораєтеся самостійно, адже його потрібно всього лише прикрутити до рами і вікна. Намагайтеся щоб обидві частини розташовувалися рівно горизонтально один до одного.

Замок для нижньої частини (без троса)

Цей замок кріплять внизу вікна. Причому він складається з двох невеликих частин. Одна частина кріпиться до рами, друга до вікна. З установкою також ви легко впораєтеся самостійно.

У даного способу убезпечити вікно, в принципі, все один недолік це те, що доведеться зробити невеликі отвори в рамі. Але не переживайте, дути через ці отвори не буде.

Але у такого замку є перевага, якого немає у замку в ручці. Справа в тому, що з цим замком можна відкривати вікно вгору на провітрювання навіть без ключа. Ключ потрібно для повного відкривання вікна.

Інші способи убезпечити вікно

Крім стандартної гребінки ( «крокодил»), яка особливо не захищає, є ще поворотний обмежувач. Його кріплять до рами і працює за принципом клямки.

В даному випадку не потрібно ключ, досить лише рукою повернути клямку в сторону і вікно можна відкривати. А щоб діти не змогли це зробити, установку роблять зверху вікна.

Але варто зауважити, що у такий клямки є варіант з замком. Тобто повертати треба не руками, а за допомогою замка з ключем.

Іноді краще встановити не один засіб захисту а два або навіть три. Наприклад на додаток до будь-якого із замків можна встановити якусь подобу решітки, але не на всі вікно, а лише знизу (чимось буде схоже на огорожу на балконі). І в цьому випадку якщо дитина відкриє вікно, він не впаде через огородження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here