Єгипет — туристичний маршрут починається з Каїра

Як приємно слухати розповіді про неймовірної краси пляжі, пальми, багатство місцевої культури, загадки тисячоліть, які залишили після себе жителі Давнього Єгипту. Країна вічно палючого сонця, немов міраж, ось вже не перше століття манить до себе гостей зі всієї земної кулі.

Такий відпочинок назавжди закріпить в пам’яті відпочиваючого яскраві картини пальм на тлі м’якого заходу. Пустелі притягують погляд своїми пейзажами і фарбами, які оживають в променях спекотного сонця.

Кожен дорослий в дитинстві мріяв по-новому відкрити країну пірамід і фараонів. Гостра необхідність зануритися в світ багатих усипальниць, археологічних розкопок та різноманітності місцевої кухні не дає спокою багатьом і до цього дня. На щастя, захоплюючу подорож в цю країну можна здійснити в будь-який час року разом з https://vsesvit.kharkov.ua/destinations/egypt/.

Серце Єгипту — Каїр

Починати подорож по Єгипту слід з самого серця країни — Каїра. У столиці зосереджено 50% населення всієї країни, що робить його переповненим, але не зменшує романтичності. Багаті ринки, доглянуті готелі і парки, ресторани, ювелірні магазини — все в Каїрі направлено на залучення грошей і уваги туристів.

Особливо комфортно перебувати в Єгипті з жовтня по травень. У цей період повітря досягає комфортної температури, що позитивно позначається на купанні в морі, вода в якому завжди тепла. Якщо східний берег омивається водами Червоного моря, то з півночі на береги Єгипту ласкаво накочуються хвилі Середземного моря.

Активне проведення часу по-єгипетськи

Любителям активного відпочинку припадуть до смаку прогулянки на верблюдах, стрибки з парашутом, дайвінг, катання на водних лижах і скутерах.

Найвинахідливіші туристи можуть спробувати пожити побутом бедуїнів. Якщо немає часу на капітальні перевтілення, представники даного народу не відмовлять в чашечці кави та дружній бесіді. Найпопулярнішими курортами серед приїжджих з країн СНД є:

  1. Сафага;
  2. Марса-Алам;
  3. Хургада;
  4. Мерса-Матрух;
  5. Шарм-ель-Шейх і на цьому список не закінчується.

Визначні об’єкти Єгипту

Зрозуміло, найбільш відвідуваними об’єктами Єгипту є піраміди, Єгипетський музей історії, фортеця Кайт-Бей. Ще один музей — гордість країни — це Національний музей у Порт-Саїді. В його стінах зберігаються реліквії, які налічують декількох тисяч років до нашої ери.

Огляд стародавніх пам’ятників можна починати зі столиці. Каїр до країв наповнений історичними спорудами. Одним з таких будівель є цитадель Салладіна, з даху якої можна побачити все місто. Після цитаделі приємно буде відправитися в музей під відкритим небом, який неможливо оглянути за один день, — перлину Єгипту місто Луксор.

Сувеніри з туристичних куточків країни завжди виділялися в загальній колекції пам’ятних речей з інших країн. Варто нагадати, що черепашки і корали не підлягають вивезенню з країни, так як віднесені до числа національних надбань Єгипту. На ринках країни торг вважається хорошим тоном, і навпаки, якщо покупець не торгується за бажаний товар, значить, проявляє неповагу до продавця і його праці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here