Яку тату машинку вибрати новачкові?

Перейдемо до тату обладнання і почнемо з самого важливого. Тату машинка — то, з чого починається будь-яка татуювання. Зрозуміло, вона повинна бути якісною і ідеально підходити вам за вимогами комфорту і функціоналу. Головне завдання тату машинки — привести голку в рух і «вбити» пігмент під шкіру.

Звичайно, новачок погано розбирається в принципах роботи, тонкощі і технічних параметрах цього важливого інструменту. Але як же все-таки її вибрати? Важливо знати, що тату машинки бувають роторними і індукційними, їх основна відмінність полягає в механізмі, який приводить в дію тату голку. Який вид машинки підійде саме вам — складне питання. Все залежить від індивідуальних переваг. Відзначимо, що навіть при невеликому бюджеті можна вибрати гарну машинку, яка стане для вас відмінним інструментом.

Силове обладнання: блок живлення, педаль і провід

Тату для початківців — це не тільки тату машинка, але і силове обладнання. Особливих складнощів в його підборі у новачка виникнути не повинно, адже будь-який популярний виробник розуміє важливість силової частини процесу нанесення татуювання і створює якісний продукт, яким рівноцінно зможе працювати як новачок, так і професіонал. Однак у нас теж є пара персональних рекомендацій.

При виборі блоку живлення ми рекомендуємо звернути особливу увагу на блоки, які мають дисплей: новачкові стежити за змінами вольтажу без нього буде складно, тому важливо контролювати цей процес.

Куди ж без педалі? Тут порада проста: вона повинна бути зручною, якісною, так як це важлива частина замикання ланцюга і запуску тату машинки.

Провід краще вибрати відразу якісний. Дешевий варіант сумнівної якості може зашкодити роботі тату машинки, тому вибирайте той, який буде легким, гнучким і міцним.

Обслуговування роторних тату машинок

Роторна тату машинка, як і індукція, запускається за допомогою блоку живлення, але деякі джерела сили можуть просто не потягнути вашу тату машинку. В такому разі не варто панікувати і бігти зі своєї тату машинкою в ремонт. Для запобігання цій ситуації потрібно знати, що блок живлення для такої роторної тату машинки повинен мати більшу потужність. Якщо ж все-таки знадобилось здати машинку в ремонт, то звертайтесь по запчастини до професіоналів https://www.tattoomarket.ru/catalog/zapchasti-dlya-tatu-mashinok.

Після кожного сеансу будь-яка тату машинка повинна проходити стандартний цикл очищення і стерилізації. Зазвичай всі рекомендації по догляду за тату машинкою докладає до неї виробник.

Найдовговічнішим з усіх типів роторів є «директ». Його проста конструкція забезпечує відсутність елементів, що не стійких до зносу. Практика показує, що найшвидше зношується «поршневік», тому що його конструкція складається з безлічі дрібних деталей.

Звертаємо вашу увагу на те, що змащувати варто тільки ті рухомі частини, до яких ви маєте доступ. Якщо мотор закритий корпусом, не варто допускати попадання масла на нього. Чим складніше пристрій машинки, тим більше дбайливого і уважною експлуатації вона вимагає.

Якісна робота майстра багато в чому залежить від функціоналу і надійності апарату. Перед тим, як купити роторну тату машинку, потрібно звертати увагу на безліч нюансів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here