Яку плитку краще вибрати для ванної кімнати: розмір, колір, дизайн

Види плитки

У продажу є велика кількість виробів з різних матеріалів, але найчастіше для ванної кімнати вибираються елементи наступних різновидів.

Керамічна плитка

Облицювання цього виду користується найбільшим попитом на ринку, оскільки вона має не тільки досить доступну вартість, але і високі експлуатаційні показники. У складі такої плитки, придбати яку можна на сайті https://leoceramika.com від компанії Leoceramika, міститься глина, пісок і кварц. До її числа відноситься велика група кардинально різняться між собою по якостям матеріалів. Єдино вірного варіанту, яку плитку краще вибрати для ванни немає, але оскільки вона випускається в безлічі різних відтінків можна підібрати елементи, які максимально відповідають особистим уподобанням.

Керамограніт

Цей різновид плитки відрізняється високим рівнем міцності, через що їй вкрай часто віддається перевага в якості стійкого до зносу покриття, що укладається на підлогу. З огляду на значній мірі стирання керамограніту він нерідко вибирається при облицюванні підлог в громадських закладах з високою прохідністю. Матеріал стійко переносить вплив каблуків-шпильок, а по однорідності структури і стійкості до коливань температури він володіє більш значними показниками, ніж натуральний камінь.

В основному виробники відзначають схожість керамограніта саме з ним, здійснюючи його оформлення відповідним способом. З огляду на те що матеріал в більшості випадків використовується для укладання на підлогу його поверхню проводиться з наявністю шорсткостей, які явно важливі для ванної кімнати, оскільки вони запобігають ймовірність ковзання підлогового покриття, здатного привести до заподіяння травм.

Клінкерна плитка

Клінкер також має вкрай значну фортецю. Завдяки своїй щільності структури матеріал володіє вкрай невисокою здатністю поглинати воду, що надає можливість ефективно застосовувати його, коли потрібно обкласти басейн або фасад, ґанок і інші зовнішні елементи будинку.

Зважаючи на певні особливості технології виробництва клінкер не має істотного різноманітності колірних рішень. В основному матеріал випускається від світло-жовтого до темно-коричневого відтінку. У деяких випадках він має в своєму розпорядженні злегка червоним тоном. Незалежно від свого забарвлення він зовні виглядає привабливо і природно, повторюючи обриси цегли.

Плитка з натурального каменю

Дивовижний облицювальний матеріал, який володіє численним різноманітністю текстур і природним, неповторним візерунком. Натуральний камінь дозволяє створити в приміщенні з будь-яким інтер’єром аристократичну обстановку, а його спокійні кольори повноцінно доповнюють дизайн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here