Які найпоширеніші помилки допускають при виборі теплої підлоги

Всім відомо, що не помиляється той, хто нічого не робить. Тільки робити можна по-різному. Наприклад, навчитися правильно вибирати той чи інший товар можна двома способами.

Перший з них — методом проб і помилок, сподіваючись лише на власні сили. Такий шлях підходить тільки для запеклих індивідуалістів, які слід лише на свої думку і досвід.

Другий варіант — скористатися порадами інших людей і рекомендаціями професіоналів. Адже не дарма кажуть, що одна голова добре, а дві — краще. Навіщо «набивати шишки» і самостійно «придумувати велосипед», якщо це давно зробили до нас?

Сьогодні електричні теплі підлоги з кожним днем встановлюють все більше жителів нашої країни. Це не дивно, так як такий вид обігріву — вигідний і зручний спосіб опалення приміщення. У порівнянні з альтернативними, в тому числі традиційними варіантами, він має безліч суттєвих переваг. Щоб підігрів підлоги Теплолюкс-Одеса радував своїх господарів тривалим терміном служби, приносив тепло і додатковий комфорт, варто не допустити помилок при його виборі. Давайте з’ясуємо, з якими проблемами найчастіше стикаються покупці, і як їх уникнути.

3 помилки, які не варто робити покупцям обігріву підлоги

Великий Наполеон Бонапарт, трясучись по бездоріжжю в холодній і незручною кареті під час ганебної втечі з Москви в 1812 році, болісно шукав відповідь на питання: де ж він зробив помилку, чому переможний за всіма розрахунками похід обернувся повним провалом? Щоб не опинитися в ролі спантеличеного незапланованими проблемами полководця, слід врахувати важливі моменти вибору теплої підлоги:

  1. Правильний розрахунок потужності системи. Обігрів тільки тоді буде працювати ефективно, коли грамотно підібрані його потужність відповідно до площі і вибраного виду опалення. Для застосування в якості основного джерела тепла потрібно тепла підлога значно більшої потужності.
  2. Використання відповідного виду нагрівального елементу. Наприклад, ІК-плівку можна укладати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а мати не підійдуть для основного опалення через невеликої потужності обігріву.
  3. Купівля теплої підлоги без терморегулятора. Ручне керування обігрівом не забезпечить економічної роботи системи. Крім того, в такому випадку зазвичай приміщення або не отримує достатньої кількості тепла, або, навпаки, в ньому стає занадто спекотно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here