Які бувають гітари

Тут все гранично просто. Всі гітари можна розділити на дві категорії — електро і акустичні.

Акустичні

Хочете отримати теплий звук? Тоді купить гитару в TOS.in.ua — це ваш варіант. Коливання струн посилюється за рахунок полого корпусу.

Акустичні гітари можна розділити на два підвиди — естрадна і класична.

Класика є інструмент невеликого розміру. Цей вид можна назвати прямим нащадком іспанських гітар. Звучання у них неголосне і м’яке. Таке можливо за рахунок струн з нейлону.

Такі гітари відмінний вибір для виконавців романсів, сонат, сюїт. Тобто — класики.

Якщо ми говоримо про класичні гітари, то не можна не згадати про інструменти для фламенко і російських семиструнних. Важко повірити, але якихось 50 років тому в нашій країні користувалися лише такими. Є і зараз виконавці, які вірні цього типу гітар — Олександр Розенбаум, Сергій Нікітін.

Естрадний інструмент

Їх теж можна розділити на кілька підвидів по типу корпусу. Але всі вони відрізняються від класичного інструменту вузьким грифом, металевими струнами і широким корпусом. Якщо хочете виконати композиції в стилі кантрі, блюз або рок, то беріть саме такий інструмент.

Відносно недавно стала популярною естрадна акустична гітара. Відмінний інструмент для виконання зі сцени популярних хітів і кавер версій.

Дредноути

Так називають гітари для естради з широким корпусом. Форма навіть трохи нагадує прямокутник.

Джамбо

У цього типу гітар більш округлий корпус і тонкий перехід. Така своєрідна талія. Інструмент має сильну звучанням завдяки саме такої конструкції. Відмінний вибір для акомпанементу, але в наші дні особливою популярністю не користується.

А ще бувають гітари гібриди цих видів.

Напівакустична

Цей інструмент об’єднав в собі риси акустичного інструменту і електрогітари. Вийшов такий перехід від акустичного варіанту до електрогітари. Їх дуже поважають виконавці джазових, блюзових і рок-н-рольних композицій.

Електрогітари

Щоб перетворити коливання металевих струн в коливання струму, на цей тип гітар встановлюють електромагнітні звукознімачі. Такий інструмент з’явився завдяки Джорджу Бішампу. Саме він винайшов цю «примочку» для інструменту.

З появою електрогітари музика вже ніколи не буде колишньою.

З тих пір з’явилося багато варіацій інструменту. Але всіх їх об’єднують тонкий корпус з мінімумом вільного простору всередині. Використовувати інструмент можна тільки в комплексі з підсилювачем.

Бас гітара

Ще в 20-х роках ХХ століття з’явилася гостра необхідність в інструменті, який міг дати гучний басовий звук. В джазових оркестрах спочатку проблему намагалися вирішити за допомогою збільшення кількості контрабасів.

Все змінилося в 1935 році. Тоді Пол Татмарк створив перший екземпляр бас-гітари.

Її легко відрізнити від інших через довгий грифа і числа струн. Їх менше, ніж на звичайних гітарах — зазвичай 4, але є з 5-ю і 6-ю.

Сучасну музику уявити без цього інструменту вже не можливо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here