Як вибрати хорошу душову кабіну

Душова кабіна — це сучасний і практичний варіант для облаштування ванної кімнати. Вона володіє всім необхідним функціоналом, не займає багато місця і виглядає дуже красиво.

Виробники наввипередки пропонують різні варіанти, і розгубитися у великій різноманітності дуже легко, тому найкраще йти в магазин підготовленими точно знаючи, що вам потрібно.

Відмінності видів

В цілому під поняттям душова кабіна мається на увазі обгороджене вертикально простір для прийняття душу зі змішувачем і душовою лійкою. Але саме огорожу може бути різним. Якщо є стінки з усіх чотирьох сторін, піддон, але немає даху, це класичний варіант душової кабіни. Придбати душевые кабины недорого можна, перейшовши за посиланням.

Дві стінки, які примикають прямо до стіни, без даху — це душовий куточок. Піддон також може бути відсутнім. Замість нього робиться спеціальний подіум, де ховається слив. І третій варіант — душовий бокс. Це фактичні повністю ізольована душова кабіна від простору ванної. У неї є піддон, чотири стінки і дах.

Кому який вид підійде

Коли ми розібралися з різновидами, варто зрозуміти, для яких цілей вам потрібна душова кабіна. Якщо витрачати особливо багато не хочеться і використовувати ви її збираєтеся тільки для прийняття душу, то класичний варіант — найоптимальніший.

Якщо ви хочете обгородити великий простір для душа, наприклад, всю стіну, або ж втілити в інтер’єрі ванної кімнати якийсь цікавий дизайн, тоді підійде душовий куточок.

У разі, якщо пріоритетом є великий функціонал, то варто розглядати душовою бокс. Деякі функції, наприклад, «турецька лазня» присутні тільки в ньому. Хоча, ті ж панелі для гідромасажу можна встановити окремо в душовий куточок.

Також душовою бокс і класична душова кабіна більш прості в монтажі, в той час як для обладнання душового куточка, крім будівництва подіуму знадобиться замислитися додаткової герметизацією стін і підлоги.

Про те, як вибрати хорошу душову кабіну, які різновиди цього обладнання можна зустріти і які критерії для вибору слід використовувати — говоримо в рамках даного матеріалу разом з експертом — співробітником однієї з профільних білоруських компаній.

Вибираємо стінки, двері і піддон

Це три основні елементи душової кабіни, на які варто звернути пильну увагу.

Стінки. Бувають пластикові і з загартованого скла. Другий варіант найбільш прийнятний, так як загартоване скло є дуже міцним на удар. Крім цього, воно відрізняється гігієнічністю і стійкістю до грибка і розмноженню бактерій, а також за ним просто доглядати.

Двері. За матеріалом бувають такі ж, як і стінки. А ось за механізмом відкриття можуть бути орними (відкриваються вперед, як звичайні двері) і розсувними (роз’їжджаються в сторони). Якщо у вас у ванній кімнаті мало місця, тоді краще вибрати розсувні двері, так вони не будуть зачіпати інші елементи ванною і займати корисний простір.

Піддони. Тут вам потрібно визначитися з матеріалом. Найбільш поширеними є металева модель і акрилова. В цілому вони обидві непогано справляються зі своїми обов’язками. Орієнтуватися в даному випадку можна на вартість. Якщо фінанси на покупку лімітовані, зазначає наш співрозмовник, то вибирайте більш бюджетний металевий піддон для душової кабіни, якщо можете витратити більше, тоді акриловий. Він краще утримує тепло і виглядає більш привабливо.

Також, як правило, якщо купувати все в комплексі в тому варіанті, в якому він зібраний виробником, то вартість душової кабіни виходить нижче. Але якщо вам щось в цьому комплексі не подобається, то краще не йти на компроміс зі своїми бажаннями, адже ви купуєте її мінімум на десять років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here