Як вибрати хороший міський рюкзак?

Якщо ви ведете активний спосіб життя в місті, займаєтеся спортом, навчаєтесь та інше, вам необхідно мати хороший, міцний і зручний міський рюкзак. На які деталі потрібно звернути увагу при виборі цього аксесуара, щоб він став для вас справжнім помічником і компаньйоном?

Вибираємо матеріал для міського рюкзака

Сучасна текстильна промисловість пропонує безліч варіантів тканин на вибір для пошиття якісних, міцних і довговічних рюкзаків для міста. Пропонуємо ближче ознайомитися з самими затребуваними і популярними матеріалами та купити Жіночі Міські рюкзаки в Ossom.shop.

  1. Кордура. Спочатку цей матеріал створювався для потреб армії. З кордури робили міцну одяг для солдатів і спорядження. Полотно тканини відрізняється підвищеною щільністю волокон, які особливим чином нарізаються і скручуються між собою. Найчастіше кордуру роблять з нейлону, іноді додаючи бавовну. Цей матеріал стійкий до зносу і пошкоджень. Згодом кордура не затирається та виглядає гідно навіть при щоденному використанні. Часто рюкзаки з кордури просочують водовідштовхувальними засобами. Головний недолік цього матеріалу — немаленька вага. Також на вибір може вплинути досить висока вартість виробів з кордури. Моделі рюкзаків з кордури виглядають досить брутально, тому частіше їх можна зустріти в чоловічих колекціях рюкзаків для міста.
  2. Оксфорд. Цей матеріал є більш легким і дешевим аналогом попередньої кордури. Оксфорд виробляють з нейлону, але за своїми зовнішніми характеристиками дана тканина набагато м’якше і тонше. Незважаючи на це Оксфорд має відмінні показники міцності, які досягаються завдяки особливому переплетення волокон (рогожка). Матеріал має гладку поверхню і володіє гарними водовідштовхувальними властивостями. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на виробах з оксфорда, якщо ви багато ходите пішки і вам потрібен легкий рюкзак, який добре переносить перепади температур. До мінусів даної тканини можна віднести нестійкість кольору під впливом сонячних променів, накопичення статичної електрики (особливо в зимовий час). Оксфорд повсюдно використовується для створення жіночих і чоловічих моделей міських рюкзаків.
  3. Поліестер. Найпоширеніший з усіх синтетичних матеріалів для створення рюкзаків. Поліестер відмінно тримає форму і не деформується з часом. На відміну від нейлонового оксфорда, поліестерові матеріали не втрачають свій колір на сонці. Дану тканину легко прати і сушити. Поліестер є найдоступнішим за ціною матеріалом для пошиття рюкзаків з представлених вище. Пам’ятайте, поліестер не розрахований на великі навантаження і краще за все свої позитивні властивості розкриває в міських рюкзаках невеликого обсягу. Сам по собі поліестер може пропускати вологу, проте якісні його види доповнені водовідштовхувальним просоченням.
  4. Екошкіра. Популярний сучасний замінник натуральної шкіри. Сучасні зразки цього матеріалу нічим не поступаються, а іноді і перевершують, свій натуральний прототип. Зовні екошкіра може мати різну текстуру. Все залежить від того який натуральний матеріал вони імітує (шкіра теляти, рептилії і т.д.). Замінник шкіри складається з 2 основних куль — основа і верхній шар. Основа являє собою ткане полотно з бавовни або поліестеру. Зверху основа закривається полімерним шаром потрібного кольору і текстури. Рюкзаки з цього матеріалу відмінно тримають форму, не пропускають повітря і пил, за ними легко доглядати. Екокожа користується більшою популярністю для виробництва жіночих моделей рюкзаків. Що стосується вартості, то екошкіра значно дешевше натуральної шкіри і цілком доступна.Часто на полицях магазинів можна побачити моделі міських рюкзаків з тонкого текстилю, наприклад, деніму, бавовни, вельвету, льону і т.д. Ми не рекомендуємо вибирати вироби з таких матеріалів, якщо плануєте використовувати рюкзак на щоденній основі. Натуральні тканини будуть швидко зношуватися і забруднюватися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here