Як вибрати тонометр

Коли ми замислюємося про здоров’я, фінансові питання відходять на другий план, і ми починаємо вибирати мінімально необхідний комплект приладів медпризначення для домашнього користування. Звичайно, одним з таких обов’язкових для простого обивателя апаратів виступає тонометр.

Це досить важливий прилад у вашій аптечці, тому що завдяки йому ми можете в будь-який час дня поміряти артеріальний тиск і своєчасно вжити необхідних заходів при його підвищених або знижених показниках.

Зараз ринок медичних приладів пропонує достатню кількість моделей тонометрів від недорогих ручних до компактних автоматичних. Ми пропонуємо вам ознайомитися з основними видами і характеристиками цього приладу за посиланням https://health-shop.com.ua/ru/33-tonometry-vega.

Тонометри по типу вимірювання

Отже, існує три основних види тонометрів: механічний, автоматичний і напівавтоматичний. У кожного з них є свої переваги і недоліки.

  1. Механічний тонометр — являє собою конструкцію з манжети для здавлювання артерії, гумової або силіконової груші, за допомогою якої нагнітається повітря вручну, фонендоскопа для прослуховування характерних серцевих шумів і циферблата манометра. Найбільш зручні тонометри, в яких груша суміщена з циферблатом. Вважається, що механічні прилади забезпечують найбільш точний результат вимірювання, відрізняються не великою ціною, надійністю і незалежністю від елементів живлення або розетки.
    Ми можемо рекомендувати механічний тонометр працівникам медичної сфери і всім тим, хто вже звик до роботи з ним. А також тим хто не потребує частого вимірі тиску. А ось кому варто відмовитися від даного виду, так це людям похилого віку, які живуть одним, людям у яких є проблеми зі слухом, а також тим хто не має навичок поводження з механічним приладом і не впевнений в своїх силах (часом новачкам дуже складно освоїти механічний тонометр , незважаючи на його зовнішню простоту).
  2. Напівавтоматичний тонометр — це щось середнє між механічним і автоматичним. При його використанні від людини вимагається лише ручне накачування манжети за допомогою прикладеної груші, все інше пристрій зробить самостійно, результати вимірювання виведуться на дисплей, в тому числі і пульс. До безперечних «плюсів» напівавтомата слід віднести компактність, максимальну простоту у використанні, більш тривалий термін роботи від батарейок, ніж у автоматів.
    Кому підходить даний тонометр? З великою впевненістю можна сказати, що практично всім: віковий діапазон від 40 до 60 років. При цьому важливо зауважити, що за присутністю корисних функцій він, звичайно ж, поступається автоматичним моделям, але зате кілька виграє в ціні.
  3. Автоматичні тонометри. Що ми отримуємо набуваючи даний прилад? Це гранична простота в управлінні, безболісне і точне проведення вимірювань тиску, великий набір додаткових функцій. Такий пристрій виконує всю свою роботу без участі людини, досить тільки натиснути на кнопку, все інше — справа електроніки. Автоматичні пристрої крім класичного кріплення манжети в області плеча також припускають розміщення на зап’ясті. Розглянемо кожен з цих підвидів більш докладно. Тонометр автоматичний з манжетою на плече — це універсальний прилад, який підходить людям абсолютно всіх вікових категорій. Точність його показань залежить від правильності накладення манжети і при дотриманні всіх рекомендацій виробника вважається дуже високою (великі судини в області ліктьової ямки перетискаються в повній мірі).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here