ЯК ВИБРАТИ ТАТУ

Знаменитості додають свої колекції татуювань за примхою, часто особливо не замислюючись. Але для новачка, ніколи раніше не заходив в тату-салон, питання: як вибрати тату для себе — може стати непростим завданням. Необхідно знайти такий дизайн, який ви полюбите на все життя і не захочете його видаляти або змінювати.

Татуювання робиться на тривалий термін, тому потрібно прийняти те рішення, які здасться вам найвірнішим. Ваші почуття і глибинні бажання — найбільш важливий фактор в питанні — яке вибрати тату. Ви не перший, хто зупиняється в нерішучості або мучиться сумнівами — з чого почати.

Шляхи для пошуку свого тату

Як вибрати тату

Індустрія татуювань досить розширилася за минулі десятиліття — як за стилем, так і за талантом майстрів тату, щоб зробити все, що ви можете придумати в цій сфері — від покемонів до Spice Girls і супергероїв.

Якщо ви не можете визначитися з ідеальним дизайном, не хвилюйтеся. Існує кілька шляхів, які допоможуть вам знайти власне унікальне рішення.

  1. Витратьте час, щоб знайти художника в Instagram, він займеться вами, щоб створити татуювання, яка підходить тільки вам.
  2. Не варто забувати про майстрів нашого тату-салону https://tattoo-fusion.kiev.ua. У нас працюють чудові професіонали, вони можуть запропонувати масу прекрасних ідей.
  3. Після того, як ви розкриєте деякі особисті дані, більшість татуювальників зможуть допомогти вам продумати кілька дизайнів на основі ваших оповідань і запропонувати ряд варіантів, відповідних бажаного розміщення і розміру.
  4. Незалежно від того, наскільки гарна пропозиція художника, переконайтеся, що вона дійсно підходить вам, перш ніж вирішити, яке вибрати тату.
  5. Не поспішайте займатися власним дизайном, особливо якщо вам потрібне татуювання зі змістом. Пам’ятайте, що це назавжди (видалення татуювання — болюча процедура).
  6. Тату-журнали є відмінним джерелом візуального натхнення. Крім того, тримати ноутбук заповненим усіма дизайнерськими ідеями, які впали в око — теж відмінна ідея. Коли прийде час, у вас буде багато варіантів для роботи.

Значущі дати

Незалежно від того, закохалися ви, вступили в шлюб або народили першу дитину — татуювання служать унікальним нагадуванням про важливий момент у вашому житті. Це не повинно бути чимось традиційним, що роблять всы, або великим, на кшталт загальнонаціональної події або свята. Іноді тату позначають день народження улюбленого артиста, співака або навіть дату, коли ви подорожували на самоті в якомусь незвичному місці.

Більш того, дати можуть бути написані в незліченних різних стилях, шрифтах і символах (тобто римськими цифрами, календарною графікою і каліграфією).
Щоб вибрати шрифт для тату, обов’язково ознайомтеся з колекціями шрифтів з монограмами і рукописними шрифтами.

Знаки зодіаку — ще один відмінний варіант для любителів астрології. Що б ви не вирішили, цей тип татуювання, безумовно, зробить вас щасливим, коли ви поглянете на значущу для вас дату.

Ви будете носити свій боді-арт все життя, тому вибирайте мудро.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here