Як вибрати свій аромат жіночих парфумів

Аромат парфуму є візитною карткою будь-якої жінки. Правильно підібраний флакончик парфумів може не тільки подарувати своїй власниці прекрасний настрій на весь день, а й надати впевненість в собі, а також невловимий чарівний шлейф, змусивши чоловіків обертатися услід.

Але для багатьох дівчат вибір парфуму стає непростим завданням. Що слід знати, щоб вибрати свій аромат жіночих парфумів? У широкому асортименті парфумерія в Україні представлена в інтернет-магазині https://cocoopt.com.ua/parfyumeriya.

Підбір жіночих парфумів по нотах

Підбір аромату по нотах — спосіб, що дозволяє вибрати парфум в лічені хвилини, але при цьому є досить цікавим.

Саме завдяки нотам можна з легкістю визначити характер аромату і його звучання, а також те, наскільки стійким він є.

Умовно ноти діляться за кількома ступенями:

  1. Верхні. Ці ноти можна відчути буквально через мить після розпилення парфумів, і по перших відчуттях, вони можуть здатися досить різкими. Але це не повинно бентежити, оскільки тривають такі ноти лише кілька хвилин, а після залишається чудовий післясмак.
  2. Середні. Такі ноти також прийнято називати серцевими, і саме вони є основою аромату, яка виходить з верхніх нот, але є більш ніжною і м’якою. Середні ноти досить спокійні і можуть триматися до 5 годин, створюючи незриму ауру аромату.
  3. Базові. Завершальним акордом є базові або шлейфові ноти. З назви зрозуміло, що саме вони відповідають за шлейф парфуму. Завдяки базовим нотах, аромат супроводжує свою господиню протягом довгих годин. Таким чином, цим параметром при виборі жіночих парфумів слід поставитися особливо серйозно.

Як оцінити запах жіночих парфумів при виборі

Для того щоб оцінити аромат парфумів важливо дотримуватися кількох рекомендацій:

  • Необхідно розпорошити зацікавивший аромат на блоттер і почекати кілька хвилин, після чого — вдихнути запах.
  • Бризнути кілька крапель духів на область зап’ястя і через деякий час знову вдихнути аромат.
  • Не слід зловживати кількістю тестованих ароматів, і розглядати не більше трьох парфумів.

Також при виборі духів слід орієнтуватися на наступні фактори:

Призначення парфуму. Для повсякденного носіння краще зупинитися на легких ароматах, тоді як для вечірнього виходу не обійтися без насиченого парфуму з шлейфового ароматом.

Сезонність. Залежно від пори року варто віддати перевагу аромокомпозиції, що мають ту чи іншу ступінь насиченості. Влітку варто віддати перевагу легким і освіжаючим ароматів з квітковими і фруктовими нотами. З настанням весни не зайвим буде придбати в колекцію парфум з бадьорить фруктово-квітковою композицією. А для холодної пори року найкращим варіантом стануть терпкі аромати з гірчинкою і пряними нотками.

Вік жінки. Молодим дівчатам краще віддати перевагу квітково-фруктові аромати з нотками цитруса, а жінкам середнього віку звернути увагу на шипровие духи — солодкуваті композиції на основі мускусу і пачулі. Відмінним варіантом для зрілих дам стануть терпкі аромати альдегідного сімейства.

Жіночий парфум — інтимна річ, яка при правильному виборі дозволить підкреслити індивідуальність характеру, а її вибір неодмінно стане захоплюючим і захоплюючим процесом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here