Як вибрати розумний годинник GSM

Розумний годинник з GSM-модулем використовує сім-карту, за допомогою якої можна здійснювати дзвінки. Крім цього гаджет дозволяє відстежити місце розташування свого власника через оператора стільникового зв’язку.

Завдяки цим особливостям смарт-годинник з GSM зазвичай представлені дитячими моделями. Такий гаджет дозволяє контролювати дії і місце розташування дітей. Девайс підвищує безпеку дитини і помітно знижує градус тривожності батьків.

Розглянемо, як вибрати розумний годинник GSM на сайті https://c.ua/, щоб той став дійсно корисним придбанням.

Важливі функції для смарт-годинника з GSM

Вибір варто почати з визначення тих функцій, якими повинні володіти годинник.

Можливість здійснювати двосторонні дзвінки

Дитина зможе дзвонити певному числу людей (2-10 контактів), а також приймати дзвінки з номерів зі списку. Годинники відсікають всі вхідні з незнайомих номерів.

Позиціонування

Воно визначається за допомогою GSM, але більшість моделей використовує також і GPS. Це підвищує точність координат, а також допомагає запобігти втраті сигналу, якщо один з модулів не спрацював.

Кнопка SOS

При натисканні на неї годинник з сімки починають дзвонити по всіх номерах в списку. Також дані про місцезнаходження починають оновлюватиметься кожні 10 хвилин, а кожні 10 сек. Деякі моделі можуть ще автоматично включати аудіозапис.

Датчик зняття з руки

На смартфон батька прийде повідомлення, якщо годинник будуть зняті з руки. Але датчик може спрацювати, якщо злягла зачепити браслет. Тому годинник коштує фіксувати міцно, але щоб ті не тиснули на руку.

Прослушка

Батьки можуть зробити таємний дзвінок, який дитина не помітить. Така функція буде корисна, якщо потрібно швидко оцінити обстановку, наприклад, при спрацьовуванні датчика зняття.

Голосові та текстові повідомлення

І дитина, і батьки можуть надсилати один одному повідомлення, які можна прослухати в зручний момент. Також з батьківського смартфона є можливість відправити текстове повідомлення, щоб не відволікати дитину від уроку.

Фото

Якщо у смарт-годин є камера, дитина може слати фото. Також батько може таємно послати запит на годинник, щоб ті зробили фото навколишнього оточення.

Будильник

Годинники розбудять дитину в школу. Така функція є у всіх моделях.

Як вибрати годинник з сімкою за технічними характеристиками

Тип екрану

Годинники можуть мати звичайний або сенсорний екран. Якщо дитина вже великий, швидше за все, він захоче саме сенсорний дисплей.

Сама якість екрану в смарт-годиннику не важливо. Це, все ж, не телефон і не телевізор.

В смарт-Вотч використовуються TFT, IPS, LCD і OLED матриці. Остання технологія вважається найкращою, так як має відмінну передачу кольору і споживає помітно менше електроенергії.

Оперативна пам’ять

Вона може бути від 4 до 512 МБ. Насправді, її обсяг не сильно важливий. У всіх годинниках є чіпи, що забезпечують нормальну роботу системи.

Пило і вологозахищеність

Діти носять годинник не дуже акуратно. Це особливо помітно при митті рук. Якщо дитина не звертає уваги на такі «дрібниці», як струмінь води і стовп пилу, беріть смарт-годинник з класом захисту IP67-68. Він забезпечить надійний захист від твердих частинок і при зануренні на глибину 1 м.

Можливі інтерфейси

Майже всі моделі смарт-годин здатні зберігати інформацію на своїй карті пам’яті або відправляти їх безпосередньо в хмару.

У деяких моделях є WI-FI. Він дозволяє більш точно визначити місце розташування дитини, що знаходиться в будівлі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here