Як вибрати правильну доглядову косметику: поради косметолога

З’ясовуємо, кому не підходить мицеллярная вода, чому важливо звертати увагу на горлечко банки крему і чи можна вмиватися милом.

Косметичні бренди пропонують таку велику кількість засобів по догляду за шкірою, що вибір зробити все складніше. Кожен новий гель або крем обіцяє повернути молодість і позбавити від ненависних прищів і чорних крапок. Але важливо пам’ятати: те, що рекомендує ваш улюблений б’юті-блогер або подруга, не обов’язково підійде вам.

Ділимося порадами щодо вибору доглядової косметики від лікаря-косметолога, зберігайте статтю як шпаргалку для походу в магазин. Більше інформації на сайті Beautytag — отзывы о косметике.

Демакіяж

Очищення шкіри варто почати з використання коштів демакіяжу: гідрофільного масла, молочка для демакіяжу, міцелярної води або двофазного засоби очищення шкіри.

Для сухої і чутливої ​​шкіри підійде максимально щадний засіб, наприклад гидрофильное масло або молочко для демакіяжу. А для жирної і пористої — мицеллярная вода.

Будь-яку міцелярно воду, як і засіб демакіяжу, потрібно змивати водою. Якщо цього не зробити, то все забруднення від декоративної косметики і продукти роботи сальних залоз залишаться на обличчі під плівкою з компонентів засобу демакіяжу.
умивання

Наступний етап — умивання. Краще використовувати гелі для очищення шкіри на основі натуральних ПАР — поверхнево-активних речовин, які входять до складу засобів демакіяжу. До натуральних ПАР відноситься мильнянка лікарська. Вона погано піниться, але добре очищає шкіру, не викликаючи додаткового пересушування.

Якщо ж ви любите велика кількість піни, то вибирайте засіб з аніонними ПАРами: лаурилсульфат натрію, магнію, амонію або лауретсульфат натрію і калію.

Але пам’ятайте, що вони надають подразнюючу дію на шкіру і протипоказані людям з дерматологічними захворюваннями.

Якщо хочете вибрати з них найбільш безпечний, то врахуйте, що лаурилсульфат натрію — самий агресивний, а лаурилсульфат амонію — найбільш м’який.

Косметологи не рекомендують вмиватися милом. Воно може сприяти зміні рН шкіри і привести до розмноження сапрофітів. Замість цього для вмивання можна використовувати гель для інтимної гігієни з молочною кислотою, наприклад, «ЛАКТАЦИД». Він не містить агресивних ПАР. Але вмиватися їм варто один раз в день — у вечірній час, інакше є ризик пересушити шкіру обличчя.

Тонізація

Щоб вибрати правильний тонік, скористайтеся наступними порадами.

  1. Для тонкої, чутливої, схильної до почервоніння і подразнень шкіри важливо використовувати тоніки без вмісту спирту, що не мають в своєму складі кислот. Виняток становлять молочна або гіалуронова кислота. Також не повинно бути великої кількості барвників (позначаються CL) і парфумованих ароматів (Parfum, Fragrance).
  2. Для жирної і пористої шкіри оптимально буде поєднання двох тоніків домашнього догляду: один більш агресивний, з саліцилової кислотою, камфора, сірої в складі, другий — більш щадний для зменшення сухості.
  3. Для комбінованої шкіри також можна використовувати чергування тоніків, використовуючи засоби з гліколевої і молочної кислотою, з метою отшелушивающего і зволожуючого впливу. А поросужівающім тоніки наносити тільки на ділянки з розширеними порами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here