Як вибрати парфуми онлайн: кілька порад

Парфуми це дуже особиста і індивідуальна річ. Навіть якщо якийсь аромат сподобався вашій подрузі це не означає, що він сподобається і підійде вам. На сьогоднішній день буває нелегко в магазині вибрати потрібний флакончик, а що говорити про покупку духів онлайн.

Мало того що запах флакона, який вам сподобався,  відчути не вийде так і на опис не завжди можна покластися. Так, під кожним ароматом на сайті https://parfumcity.com.ua/brands/gucci можна знайти піраміду композиції, в якій описуються всі нотки що входять до складу духів, але не всі ж знають, як буде пахнути неролі або амбра. Тому зверніть увагу на пірамідку, яка складається з основних, середніх і базових нот, і якщо вам все сподобається, тільки тоді робіть вибір.

Купувати парфуми на сайті через інтернет не дуже то і просто, як здавалося б на перший погляд. Але в цьому є і свої плюси:

  1. Вподобаний флакон можна купити, не виходячи з дому.
  2. Багатий асортимент. В онлайн магазинах представлені флакони, які ви не завжди можете зустріти на полицях брендових магазинів.
  3. Ціна в кілька разів нижче, ніж в звичайних бутиках.
  4. Знижки, акції.
  5. Будь-який обсяг флакона.
  6. Онлайн магазини завжди працюють цілодобово.

Ще варто звернути увагу на групи ароматів, всього їх сім — цитрусова, квіткова, східна, деревна, шкіряна, шипрова і фужерні. Якщо з квітковими, цитрусовими і деревними і так все ясно, то з іншими не зовсім.

  • Фужерні акорди означають, що в парфумах є поєднання нот лаванди, бергамоту, дубового моху і дерева.
  • У композиції шипрових ароматів є пачулі, ладан, сандал. Такі духи практично завжди будуть солодкими.
  • Шкіряні акорди відрізняються гостротою і терпкістю аромату, з нотами берези, ялівцю, ладану і стіраксового дерева.
  • Східні акорди славляться стійкими і дуже солодкими запахами. Найчастіше такі духи складаються з ноток амбри, ванілі, мускусу, спецій і екзотичних квіточок.

І якщо ви все-таки зважилися купити духи на якомусь перевіреному сайті, то краще замовте пробник, щоб потім не було шкода викинутих не вітер грошей. Адже потрібно не забувати і про те, що куплений вами парфум може вам не сподобається після близького знайомства.

Перед покупкою нового парфуму зверніть увагу на коментарі, і відгуки інших клієнток, почитайте уважніше, там ви точно знайдете багато відповідей на всі ваші запитання.

У описі аромату ви можете наштовхнутися на напис Sillage, яка позначає стійкість парфуму. Якщо аромат має слабку sillage стійкість, то ви будете відчувати запах близько до шкіри. Парфумами з сильно вираженою sillage стійкістю краще не користуватися в закритих приміщеннях, наприклад в офісі, тому що всі навколишні теж буде почувати шлейф вашого парфуму цілий день і багатьом це не сподобається.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here