Як вибрати ножиці починаючому перукареві?

На питання «як вибрати ножиці починаючому перукареві» «Яндекс» завалить вас купою інформації. Дуже цінною теоретично, проте жодного разу не допомагає починаючому на практиці. Просто тому що вона занадто об’ємна і «просунута». Так-так, окей, кут заточки, твердість стали, довжина полотна … Які ножиці-то брати?

Не турбуйтесь. Ви нарешті знайшли потрібну статтю. Ми не будемо перевантажувати вас тонкощами — просто пояснимо, як не облажатися при виборі ваших перших (других, третіх …) професійних ножиць — і залишитися задоволеним покупкою на довгі роки. Замовити набор парикмахерских ножниц ви можете за посиланням.

Якщо є можливість взяти дві пари — візьміть дві пари

Насправді, у досвідченого майстра ножиць далеко не дві пари — їх може бути набагато більше. Кожна при цьому краще підходить для якоїсь окремої процедури. Підсумок — кожна дія виконується ідеально придатним інструментом. А значить — кожне виконується ідеально.

Однак відразу на старті це, звичайно, не обов’язково. Та й неможливо — ви ж ще не розібралися, якими ножицями що вам зручніше робити.

Але ось дві пари основних ножиць — це необхідний мінімум.

Я назву дві основні причини. Кожній з них, в принципі, вже досить для того, щоб працювати двома парами з самого початку. Але якщо поставити собі за мету знайти всі причини, то цей список стане шалено довгим.

  • Це подовжує термін життя ножиць
    Справа в тому, що хороші ножиці в принципі розраховані на те, щоб витримувати не менше п’яти заточек — а то й усі десять. Однак при цьому передбачається, що ножиці будуть віддані на заточку ВЧАСНО. Тобто відразу після того, як стало зрозуміло: «пора». Проблема в тому, що молоді фахівці, мають одні основні ножиці, вбивають їх до такого стану, що точити їх вже марно — вони зіпсовані. Навіть якщо їх ніколи раніше не точили. А відбувається це тому, що працювати треба, а заміни немає.
  • Це дозволяє вам рости
    Спочатку ви освоюєте довші ножиці (на дюйм довше стандартної довжини), якими так добре знімати основний обсяг або працювати зі складними волоссям. Або, наприклад, вузькі і короткі ножиці, які ідеально підходять для обкантовок і тонкої роботи. А потім розумієте, як використовувати більш складні інструменти. Без цієї стадії — ніяк.

Підводимо підсумки

От і все. У тонкощах заточки ви можете розбиратися потім, докуповувати ультрапрофесійні ножиці — теж. Розуміння, отримане вами з цієї статті — те, що потрібно, щоб купити свої перші пари професійних ножиць і потім не пошкодувати про це. Купити саме те, що потрібно, не витративши гроші даремно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here