Як вибрати лежанку для собаки

  • звертайте увагу на якість матеріалів, з яких виготовлено місце для собаки — вони повинні забезпечувати комфорт, зносостійкість та легкість в догляді.
  • лежанки для собак швидко жирніють і забруднюються, тому при виборі віддавайте перевагу моделям, з яких можна легко зняти чохли, щоб випрати їх і висушити.
  • вибирайте лежанки з покриттям з натуральних матеріалів — вони не викликають алергії і виключають електризацію.

Спальне місце повинне підходити собаці за розміром. Поспостерігайте, які пози приймає пес під час сну: деякі сплять «калачиком», тому їм більше підійдуть овальні лежанки з бортиками, інші люблять під час сну витягнутися — їм сподобається матрацик-лежанка.

Купуючи лежанку для собаки на сайті https://haustier.ua/ru/category/lezhaki-dlya-velikih-sobak/, слід також враховувати, що, лягаючи на ній зручніше, собака деякий час тупцює, крутиться, іноді як би «підгортає» місце під себе. І якщо матеріал не дуже якісний, то скоро лежанка може вийти з ладу.

На що звернути увагу

Головний критерій при виборі лежанки — зручність і комфорт песика. Потрібно звернути увагу на наступні чинники:

  1. Розмір. Це дуже важливий нюанс, адже саме від нього залежить зручність вихованця. Якщо лежанка виявиться занадто великою, собака буде почувати себе незатишно, а надто маленький лежак принесе лише незручності.
  2. Форма. Бажано, щоб вона відповідала позі, в якій песнайчастіше засинає. Для цього перед покупкою необхідно поспостерігати за песиком і подивитися, як він спить: у калачиком, витягаючи на всю довжину або без особливих переваг. Виходячи з цих даних, вже і потрібно вибирати модель: овальну, прямокутну або витягнуту.
  3. Матеріал. Щоб ваш пес із задоволенням засипав в своєму ліжечку, воно повинно бути виконана з якісного матеріалу. Якщо тканина приємна на дотик, за нею легко доглядати і її важко пошкодити, то вона стане ідеальним варіантом для собаки. Також бажано, щоб матеріал був гіпоалергенним і не електизував шерсть вихованця. Ще важливо, щоб лежанка підходила собачці в усі пори року: влітку їй не повинно бути жарко в ній лежати, а взимку — холодно.
  4. Чохли. Щоб стежити за лежанкою було ще простіше, необхідно підбирати моделі зі знімними чохлами. В такому випадку, прибирати буде набагато легше, а місце буде постійно чистим.

Якщо ліжечко буде відповідати більшості з цих вимог, то вона стане для собаки тим місцем, в якому їй буде комфортно, і вона буде відчувати себе в безпеці. До того ж особистий простір є атрибутом виховного процесу, адже собаку можна навчити відповідної команді.

Де розмістити лежанку для собаки в квартирі

Лежанка для собаки — місце, де собака повинна відчувати себе в безпеці. Розташовувати собаче місце потрібно так, щоб з одного боку, це був затишний куточок квартири, подалі від шляхів частого переміщення домочадців. У той же час більшість собак відчувають себе некомфортно, якщо не можуть спостерігати за тим, що відбувається в квартирі, тому розташовуйте лежанку так, щоб забезпечити вихованцеві необхідний огляд.

Для того, щоб вихованець не постраждав від протягів, лежанка для собак повинна розташовуватися на висоті приблизно 8 см від підлоги. Ні в якому разі не ставте собаче «місце» біля батарей, електроприладів, біля вхідних дверей і поруч з балконом. Для уникнення «окупації» собакою диванів і крісел іноді доводиться розміщувати по лежанці в кожній кімнаті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here