Як вибрати курси англійської в Києві? Питання та відповіді

З кожним роком необхідність в знанні і вільному володінні англійською мовою зростає: вона потрібна нам як для роботи, так і для задоволення особистих амбіцій і потреб. Добре, що на підвищений попит сьогодні є і гідні пропозиції. Так що, якщо ви маєте намір вивчити або вдосконалити англійську, Київ надає вам широкий вибір варіантів.

Щоб не помилитися з мовними курсами, радимо вам для початку визначити для себе:

  1. з якою метою ви хочете відвідувати заняття англійською;
  2. який спосіб вивчення англійської вам зручний;
  3. скільки часу і грошей ви готові витратити на уроки англійської.

Зупинимося на цих пунктах і розглянемо їх детальніше, щоб ви розуміли, як отримати від курсів максимальну користь.

Мета вивчення англійської у кожної людини своя, але все ж курси адаптуються під найпопулярніші:

  • англійська для роботи (бізнес-англійська);
  • англійська в Києві перед відпусткою за кордоном або життя в іншій країні;
  • англійська для здачі міжнародних іспитів.

Вирішивши, для чого саме вам потрібні курси, ви вже можете цілеспрямовано шукати підходящі за формою і способом проведення занять.

Наприклад, якщо ви будете вчити англійську з нуля або початкового рівня, то вибирайте повний курс від https://nyschool.org.ua/. Хочете швидко підтягти свої знання перед відпусткою або попрактикуватися в розмовній мові — ваш варіант інтенсивний або розмовний курс відповідно. У тому випадку, коли ви збираєтеся здати міжнародний іспит (IELTS, TOEFL) або підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, вам підійде спеціальний підготовчий курс.

Якщо мова потрібна для роботи, то варто обговорити з керівництвом і колективом можливість замовити корпоративний англійський — коли викладач приходить прямо до вас в офіс і навчає вас і ваших колег, виходячи з ваших професійних запитів. Саме так чинять викладачі — проводять заняття на вашому робочому місці, чим значно економлять вам час і запас енергії і настрою, необхідні для продуктивного навчання.

Дуже зручно вчити англійську в Києві прямо на роботі — для цього потрібно замовити корпоративне навчання від https://nyschool.org.ua/.

Далі вам залишається розрахувати, скільки матеріальних і часових ресурсів ви можете виділити на практику англійської мови. Найвиграшніший для вас варіант — корпоративна англійська, описаний вище. Адже в такому випадку ви не витрачаєте час на дорогу, плюс часто навчання проходить в робочий час. А оплачує (частково або повністю) такі курси компанія, в якій ви працюєте.

Якщо заняття англійською неможливо проводити на роботі, то вибирайте курс в школі англійської мови, який буде відповідати вашій цілі. Найшвидший — інтенсив, найдоступніший — основний курс.

А навіть якщо і з часом, і з грошима у вас проблемно, вихід все одно є — це самостійне вивчення англійської за допомогою онлайн-ресурсів, мобільних додатків, відеоуроків і безкоштовних розмовних клубів. Звичайно, такий варіант підходить для тих, хто вже володіє англійською хоча б на середньому рівні і не дуже сильно потребує підказках професіоналів.

Ось так за допомогою трьох простих кроків ви вже знаєте, як і які заняття англійською вам шукати. Справа за малим — записатися на курси і отримувати задоволення від навчання. Успіхів!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here