Як вибрати кросівки?

Кросівки сьогодні стали не тільки атрибутом спортивних людей, що відвідують зали і займаються різними видами спорту. Вони широко використовуються в якості повсякденного взуття, так як зручні і практичні. Розберемося, як правильно вибрати кросівки.

Які кросівки краще?

Наважуючись на регулярні заняття спортом, людина відправляється в магазин і губиться перед величезним вибором кросівок, представлених у продажу. Дійсно, різноманіття моделей, фасонів і марок вражає. Щоб вибрати якісну пару, потрібно знати тонкощі підбору спортивних кедів.

Експерти радять вирушати за покупками в спеціалізовані магазини, де можна відшукати пару під будь-які запити.

Особливості вибору

Відразу варто відзначити, що кросівки повинні ідеально сидіти, нічого не стискаючи її, але і не будучи занадто вільними. Нога повинна відчувати себе вільно і «дихати». Найкраще вирушати за покупками в вечірні години, щоб проводити примірку на злегка набряклі стопи. Це дозволить чітко підібрати розмір.

Не варто економити на покупці. Якісні кросівки не можуть коштувати дешево.

Якщо черевики купують для бігу або регулярної ходьби на великі відстані, досвідчені покупці, хто выбрал эту модель, враховують запас в 1 см. Він дасть можливість великому пальцю ноги вільно зміщуватися по інерції під час активності, не спираючись при цьому в мисок черевика зсередини.

10 правил, щоб не помилитися

Під час примірки в магазині потрібно оцінити не тільки посадку по нозі. Важливо надіти відразу два кросівка і зробити кілька вправ. У рухах повинні проглядатися легкість і комфорт.

При підборі підходящої пари варто тримати в голові 10 правил, які допомагають зробити грамотний вибір:

  1. Запас обов’язковий. Між великим пальцем і внутрішньою частиною миска черевика повинна залишатися порожнеча шириною близько півтора сантиметрів — для свободи пересування.
  2. Бездоганне облягання. Якісні кросівки завжди охоплюють зведення стопи, навіть без додаткового затягування шнурків.
  3. П’ятка на місці. Під час примірки пройдіться по периметру магазину, п’ята не повинна «бовтатися» всередині.
  4. Примірка на носок. В ідеалі це повинні бути вироби, в яких людина звикла займатися. Якщо використовуються ортопедичні устілки, також захопіть їх на примірку.
  5. Важливі параметри. Перед походом в торговий центр варто озброїтися знаннями про дистанції, яку пробігає спортсмен, визначити стиль бігу і інші чинники — це дозволить консультантам підібрати підходящий варіант.
  6. Пронація. Що це? Індивідуальна амплітуда руху стопи під час занять називається цим незвичним терміном. Щоб грамотно підібрати кросівки, необхідно знати про свої особливості і розповісти про них консультанта.
  7. Вечір — час покупок. До ніг ввечері забезпечується приплив крові, через що вони злегка набрякають. Примірку краще здійснювати саме в цей період.
  8. Зовнішній вигляд — не головне. Віддавайте перевагу функціональності і комфорту.
  9. Не обмежуйтеся одним відділом. Жінкам з великим розміром ноги варто приділити увагу і чоловічому асортименту. Можливо, саме там спочиває підходяща пара.
  10. Повернути ніколи не пізно. До покупки обов’язково уточніть правила повернення. Прийшовши додому, ще раз ретельно приміряйте куплену пару, зробіть деякі вправи, оціните зручність.

Тримаючи в голові ці нехитрі правила, легко придбати зручну і стильну пару кросівок. У них буде дійсно комфортно займатися улюбленим спортом і відчувати себе привабливо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here