Як вибрати кращий корм для собак

Від сирого корму для собак до гіпоалергенного корми, ми розглянемо, що входить в корм для тварин, і поділимося порадами від кращих ветеринарів. Вибір правильного корму може мати все значення для здоров’я і щастя вашої собаки або кішки, але це може бути складним завданням, намагатись самостійно визначити, що насправді краще для вашого вихованця. Фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Ознаки того, що ваш вихованець дотримується поживну дієту, включають в себе ясні і світлі очі, блискучу шерсть без лупи, великий ентузіазм щодо життя і недолік жиру в організмі — ви повинні відчувати ребра і бачити талію. Щоб допомогти вам легше орієнтуватися в клопотах з кормом для домашніх тварин і вибирати кращі корми для вашої кішки або собаки, ми також попросили у ветеринарів ради експертів про те, як правильно вибрати корм для домашніх тварин.

Як вибрати кращий корм для собак

Сирий, гіпоалергенні, домашні, для дорослих, для щенят, для старих собак, вегетаріанські; існує величезний вибір, коли справа доходить до вибору правильного харчування для вашої собаки. Ось кілька порад, які допоможуть вам правильно вибрати корм для собак.

Харчові інгредієнти для собак

Корм ​​для собак, на якому написано, що це «з куркою», повинен містити як мінімум 4% курки, але продукт з «курячим смаком» не повинен містити його взагалі. Високоякісні корми для тварин, як правило, містять більше м’яса. Чим вище список інгредієнтів м’яса, тим більше в ньому міститься. Але хоча білки з м’яса можна краще використовувати, ніж рослинні речовини в організмі, після того, як вони перетравлюються, в раціоні важлива суміш рослинного і м’ясного білка.

Намагайтеся уникати кормів для собак, де перший з перерахованих інгредієнтів позначений як «похідний від тварин» або «їжа», так як ці продукти мають набагато нижчу якість. Деякі корми для собак продаються як «повнораціонні», що означає, що вони містять всі поживні речовини, яких потребує тварина, в той час як інші є додатковими, тобто їх слід давати вашому вихованцеві разом з повноцінним кормом.

Всі повноцінні корми повинні відповідати певним вимогам годування, тому ваша собака повинна отримувати все необхідне їй харчування, незалежно від того, скільки коштує продукт.

Повноцінна їжа — яка може бути вологою або сухою і містити всі поживні речовини, необхідні вашому собаці для підтримки здоров’я. Вони не обов’язково коштують дорожче, але може бути елемент помилкової економії з більш дешевими продуктами, оскільки кожен окремий шматок може містити менше поживних речовин.

Скільки собака повинна їсти і важити?

Кількість корму для собак PDSA рекомендує, щоб тип і кількість їжі, в якій потребує собака, залежали від її породи, типу, віку, здоров’я і способу життя. Наприклад, важко працюючій вівчарці потрібно набагато більше енергії, ніж маленької собаці, яка проводить більшу частину дня уві сні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here