Як вибрати ідеальний матрац?

Щоб ваш сон був міцним, а відпочинок приємним, важливо правильно вибрати практичний і якісний матрац. Сучасні виробники можуть запропонувати різні моделі за параметрами, наповнювачем, якістю оббивки тощо. Вибираючи матраци обов’язково звертайтеся до перевірених компаній, щоб отримати якісну продукцію. Розглянемо основні різновиди сучасних матраців, як правильно їх вибрати, на що звернути увагу, як вибрати ідеальний розмір.

Основні правила вибору

Перше — це розмір матраца. Тут важливо врахувати параметри ліжка і кількість спальних місць. Наприклад, для двоспальних моделей найчастіше вибирають стандартні розміри матраців 1600 на 2000 або 1800 на 2000 см.

Друге — це вид матраца. Незалежно від того, чи є у вас проблеми зі здоров’ям, найкраще вибрати ортопедичні матраци. Вони дозволяють під час сну тримати хребет в ідеальному стані. Саме тому ви не ризикуєте «заробити» сколіоз або інші проблеми з хребтом. Якщо ви вибираєте матрац за даним посиланням https://if-matras.com/kollekcii-matrasov для дитини, то це найоптимальніший варіант, так як для зростаючого організму дуже важливою є правильна підтримка хребта.

Третє — тип матраца. Його вибрати найскладніше, тому що від цього залежить рівень жорсткості, міцність і довговічність матраца. Є два основних види: пружинний і безпружинний. Кожен вид може мати ортопедичні властивості. Якщо ви вибираєте пружинний матрац, то краще за все, щоб пружини в ньому були незалежними один від одного. Що це означає? Це означає, що кілька пружин знаходяться в спеціальному блоці. Це не тільки додатковий захист, а й зручність, так як під час сну ви не будете заважати поруч лежить людині. Пружини без спеціального блоку менш довговічні, але вартість їх нижче. Вибираючи безпружинні матраци, важливо врахувати тип наповнювача, який використовується. Найкраще, щоб сировина для наповнення було жорстким. Наприклад, це може бути кокосова койра. Ідеальний варіант для людей, які мають проблеми з хребтом. Нерідко його застосовують для створення матраців дитині.

Зверніть увагу і на виробника. Найкраще, якщо він буде перевіреним, мати тільки позитивні відгуки про продукцію та великий асортимент вибору. Також варто врахувати і гарантію, яку пропонує виробник. Чим вона вища, тим надійність вище. Як тільки ви отримали свій матрац на руки, перевірте його на жорсткість, шви тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here