Як вибрати глибинний металошукач

Як вибрати металошукач для глибинного пошуку великих об’єктів, скарбів, металобрухту, золото на глибині 30 метрів і навіть пустот.

Існують кілька типів глибинних приладів і розділяються вони на: дворамочні, однорамочні і прилади з фантастичними можливостями, засновані на біолокації, яких то хвилях і шаманізмі.

Глибинний металошукач — детектор, який виявляє тільки великі предмети, починаючи від консервної банки або великого ножа. Прилади, що виявляють поодинокі монети, до глибинників не належать. Великий вибір металошукачів на сайті https://garrett-md.com.ua.

Дворамочні глибинні металошукачі

Головний недолік всіх дворамочних металошукачів — маленьке захоплення обстежуваної площі. За один прохід ширина обстежуваної ділянки не перевищує 50 сантиметрів. Що безсумнівно веде до залишення «білих плям», тобто не обстеженої території. Але зате, можна вести пошук не поодинці. Фішер Gemini-3 дозволяє рознести рамки на 18 метрів, тим самим збільшивши захоплення обстежуваної площі, такий режим пошуку підходить тільки для трасування трубопроводів або пошуку танка, більш дрібні об’єкти знайти не вдасться.

Ще один недолік дворамочніков, помилкові сплески при неакуратному пошуку, коли металошукач зачіпає за траву або при нерівному і смиканому переміщенні. Є складність при налаштуванні на грунт.

— Мале захоплення площі
— Чутливі до мінералізації і ривків при пошуку
+ Можна вести пошук не поодинці
+ Можливо працювати в лісі

Однорамкові глибинні металошукачі

Це прилади з пошукової рамкою 1-2 метра.
Однорамочники мають великий захоплення обстежуваної площі 1-2 метри, що значно збільшує швидкість обстеження і зменшує шанс пропустити скарб. Майже не чутливі до мінералізації грунту, так як є імпульсними металошукачами, а не частотними, як описані вище дворамочні.

+ Великий обхват площі пошуку від 1 до 2-х метрів
+ Чи не чутливий до мінералізації грунту і нерівному руху рамкою
— Неможливо вести пошук в поодинці
— Трудно вести пошук в лісі

Дискримінація металів глибинних металошукачів (можливість відрізняти тип металу)

В інструкції написано, що глибинники здатні ігнорувати залізо вбудованим магнітометром. На практиці, це не працює, навіть не сподівайтеся.

Чи потрібен глибинникам дискримінатор? Припустимо, скарб золотих червінців був захований в залізній банці або скрині оббитій залізом. Так як залізна банку створить екран для золотих монет, дискримінатор визначить мету тільки як залізо і скарб буде пропущений. Діскрімінатор металошукача НЕ рентген і просвітити шукану банку на крізь не може.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here