Як вибрати дублянку: 5 деталей, які видадуть неактуальну річ

Незважаючи на безперечне лідерство деякий час назад пуховиків і шуб, як в цьому році, так і в минулому теж, почався відроджуватися інтерес до дублянкам. Вони не такі дорогі, як шуби, але не зовсім прості, як пуховики. Сьогодні покажу, які 5 деталей відрізняють модну дублянку від вже не модної. Адже останніх у продажу дуже навіть багато.

Перша ознака — довжина. Пам’ятайте, що раніше були актуальні довжелезні моделі, які, безперечно, були теплими, але дуже обважчували образ і краси точно не додавали. Сьогодні ж пропагують зовсім короткі моделі, в яких навіть попа не прикривається. Актуальними є — варіанти посередині, що прикривають спину, як здесь. Щось коротше зовсім тільки для фотосесій, довга надає грузности.

Друга ознака — з декількох матеріалів. Не варто вибирати комбіновані моделі, що поєднують в собі різні матеріали і кольори. Біда цієї дублянки не тільки в цьому факторі, а й інших — довжина, фасон, тому жодну дівчину-модель вона абсолютно не прикрашає.

Третя ознака — фасон. Короткі приталені силуети, як ми пам’ятаємо, носять тільки ті, у кого вони недавно куплені, шкода викидати. А поповнювати гардероб такими покупками зовсім не варто. Також неактуальні фасони під пояс з хутряними окантовками, що відкривають груди.

Що вибрати? Прямі моделі, що закривають спину, що не сковують рухи і виглядають стильно. Приклади — на сайті магазину за посиланням вище

Четвертий — наявність декору. В якості нього дозволені ремені. Вони можуть бути на рукавах, внизу, на комірі, виконуючи не тільки естетичну функцію, але і роблячи річ тепліше. А ось хутряні вставки на рукавах, краси, як ви розумієте, точно не додають, лише посилюючи неактуальність фасону.

Наявність капюшона. Але це більше, не показник неактуальності, а супутній елемент. Глибокий, хутряний капюшон, відмінно рятує від вітру. Але в продажу зовсім не спостерігається, на жаль, актуальних фасонів з капюшоном.

Будемо сподіватись, що вони десь є) Якщо ж хочеться варіант тепліше, краще зупинитися на пуховиках. Там і довжина може бути в підлогу, та й від наявності капюшона стиль нікуди не дінеться.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here