Як вибрати домкрат для автомобіля?

Гідравлічний домкрат є незамінним агрегатом, який спрощує життя кожного водія. При виникненні поломок на дорозі без такого обладнання не обійтися. З його допомогою легко здійснити будь-які ремонтні роботи і виправити неполадки. Таке пристосування без проблем поміщається в багажному відсіку і не займає багато місця. Це дає можливість скористатися ним, коли виникне така потреба.

Гідравлічні домкрати і їх механізм розрахований на підйом вантажу вагою до 200 тонн, що є одним з головних переваг цього обладнання. Ще одним плюсом є легкість у використанні. Для того щоб привести механізм домкрата в роботу, не потрібно докладати великих зусиль. Таке пристосування здатне фіксувати будь-яку точку автомобіля на необхідній висоті.

Варто зазначити, що подобрать домкрат Белавто можна на сайті lido.ua.

Правильний догляд

Кожен вид обладнання вимагає правильного догляду за собою. Це забезпечити його довгу службу. Так, для злагодженої роботи гідравлічного домкрата, необхідно використовувати спеціальне масло і стежити за його рівнем. Речовини не повинно бути занадто мало або занадто багато. Транспортувати агрегат необхідно тільки у вертикальному положенні. Це допоможе уникнути витікання масла. Для того щоб рідина успішно справлялася зі своєю роботою, в неї не повинно потрапляти бруд або пісок.

Одним з видом домкратів є домкрати пляшкове. Основна його відмінність в розміщенні осі циліндра. Так, у пляшкового домкрата він розміщується у вертикальній площині. Це обладнання є найбільш підходящим для щоденного використання при ремонтних роботах особистого автомобіля. У великих майстерень робочі користуються підкатними видами домкратів. Вартість агрегату залежить від його характеристик, а саме від типу підйомного механізму і вантажопідйомності.

Критерії, на які варто звернути увагу при виборі домкрата:

  • Максимальний показник вантажопідйомності;
  • Допустима висота підйому вантажу;
  • Робочий хід штока;
  • Стійкість механізму на робочій поверхні;
  • Зусилля, яке потрібно прикласти до приводний рукояті.

Купувати агрегат варто тільки у надійної компанії, яка може гарантувати його якість і тривалий термін служби. Така компанія забезпечить сервіс високого рівня і гарантію свого продукту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here