Як вибрати дитячий зимовий одяг

Найбільш правильним часом для придбання зимового одягу є вересень-жовтень. В цей час торгові центри влаштовують масові розпродажі минулорічних колекцій.

Як правило, в якості зимового одягу для дітей використовуються не тільки окремі зимние куртки для девочек, але і комбінезони. Для дітей, які люблять активні прогулянки, кращим варіантом стане саме комбінезон.

Такий одяг надійно закриває все тіло, не дозволяючи курточці задиратися і оголювати поперек. У комбінезоні дитина може валятися в снігу і кататися з гірки. Звичайно, при виборі одягу дітям старшого віку, рекомендується роздільний комплект. Адже тут завжди можна окремо замінити штани або курточку. Наприклад, на прогулянці штани промокли. При наявності комбінезона, доведеться повністю міняти верхній одяг.

При покупці зимового одягу для дитини перше, на що слід поглянути — це матеріал, з якого виготовлено одяг. Для фізичних занять і активних прогулянок ідеальним вибором стане одяг, яка має мембранний утеплювач. Він є досить тонким утеплювачем, під який рекомендується надягати термобілизну. Якщо комбінезон використовується в холодну погоду, то необхідно додатково використовувати підстібка.

Як правило, звичайні комбінезони наповнені натуральною вовною чи пухом. З штучних матеріалів часто використовуються ізософт, холлофайбер, деякі різновиди синтепону. Як правило, такий одяг придатна для щоденного застосування. Якщо ви зупинили свій вибір на комплектах, то слід пошукати, де штани мають менше утеплювача. Це виправдано, адже ноги дитини рухаються більше, тому і ймовірність замерзнути менше. Такі утеплювачі є чудовим захистом від вітру, холоду і перегріву. Фірмові зимові куртки додатково захищають тіло від потіння, пропускаючи повітря. Якщо на вулиці десять градусів морозу, під куртку додатково потрібно використовувати кофту з бавовни. Якщо стовпчик термометра опускається до -16, необхідно до наявної одязі додати водолазку, яка буде захищати горло від холоду і вітру. Якщо на вулиці дуже холодно, дитині додатково потрібно надягати вовняну кофту, яка має високий воріт.

Як правило, на капюшоні звичайних комбінезонів є хутряна облямівка. Зверніть увагу на можливість її зняття. Спортивний одяг не має такої хутряної обробки. Купувати варто той комбінезон, де капюшон так само утеплений, як і сам одяг. У зв’язку з цим при теплій погоді в зимовій шапці і комбінезоні голова дитини може спітніти. На цей випадок необхідно мати додатково тонку шапку.

Як верхній шар зимового одягу зазвичай використовується поліестер. Рідше застосовується нейлон. Структура і склад цих матеріалів істотно розрізняються. При виборі такого одягу рекомендується вибирати моделі з досить щільною тканиною. Вона довше прослужить. Як правило, такі вироби підходять для різних зимових ігор, де міцність зовнішнього матеріалу досить важлива. Ще більшої уваги заслуговують штани, точніше матеріал, з якого складається їх верхня частина. Як відомо, саме штани протираються набагато швидше. Якщо у старого комбінезона протерті штани на колінах або попі, краще вибрати моделі, де в цих місцях є додаткові нашивки. Потрібно сказати, що це індивідуальні особливості дитини, тому, якщо за ним не помічається такої проблеми, в додаткових вставках немає необхідності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here