Як вибрати дитячий велосипед: поради, популярні моделі

Складно уявити дитинство без веселих прогулянок на велосипеді. Перед батьками рано чи пізно постає питання, як правильно вибрати і де купити двоколісний транспорт.

Як вибрати дитячий велосипед

1. Розмір коліс. При виборі велосипеда основним показником є ​​співвідношення розміру коліс і зростання дитини.

2. Рама в велосипедах для дітей зазвичай занижена, іноді з м’якою накладкою для виключення травм. Між промежиною дитини, коли він стоїть на землі, і рамою повинно залишатися відстань від 10 см. Така умова полегшить малюкові посадку і спригіванія з велотранспорту, скоротить можливість травмування при невдалому маневрі або різкому гальмуванні.

3. Вага є важливим показником, адже різниця навіть в кілограм істотна для юного велосипедиста. Щоб зробити транспорт більш легким, моделі для дітей часто виробляють з алюмінію або його сплавів.

4. Гальма. На великах до 16 » використовують ножні гальма: щоб загальмувати, досить натиснути на педалі в зворотному напрямку. У моделях для дітей старшого віку ніжні гальма можуть доповнювати ручним або встановлювати тільки ручні гальма.

5. Загальні рекомендації:

Купувати велобайк «на виріст» небезпечно. У кращому випадку він залишиться припадати пилом у кутку, так як кататися на ньому буде просто незручно. У гіршому — призведе до частих падінь і травм. Обов’язково «приміряйте» кілька варіантів перед покупкою.

Дитина повинна впевнено діставати до педалей і крутити їх всією стопою, а не тільки носком або п’ятою. Ланцюг повинен бути закрита щитком, щоб виключити потрапляння одягу в механізм.

Не намагайтеся купити транспорт з великою кількістю прикрас. Китиці на кермі, дзеркало заднього виду, картинки на втулках коліс будуть відволікати увагу юного водія від дороги. А ось дзвінок буде доречним і корисним додатковим аксесуаром.
Разом з новим транспортом придбайте комплект захисту в який обов’язково повинен входити шолом.

Де купити дитячий велосипед

Швидко і просто впоратися з вибором допоможе інтернет. Купівля в магазині https://stildetstva.com.ua/ обійдеться дешевше, ніж в магазині або на ринку. З опису на сайті або з розмови з консультантом ви дізнаєтеся характеристики, по фото і відео оглядам складете думку про зовнішній вигляд моделі, а за відгуками на магазин — про якість обслуговування у конкретного продавця.

Яку модель велосипеда вибрати для дитини

Від 1 року до 3 років. Найперший велосипед можна купувати для хлопців від 1 року. Це гібрид триколісного Велобайк і прогулянкової коляски. Транспортний засіб доповнено підніжкою для ніг малюка, ручкою, за допомогою якої батько керує пристроєм, кошиком, козирком від сонця.

Дітям з 2 років можна запропонувати класичне триколісне пристрій простої конструкції. На ньому малюк навчиться одночасно крутити педалі і рулити, не боячись втратити рівновагу і впасти.

Дитячі беговели з’явилися на ринку недавно, проте вже завоювали популярність. Беговел — це велосипед без педалей. Пересуваються на ньому, відштовхуючись від землі ногами. Користуватися такою машиною можна вже з 2 років. Купити беговел — значить зробити перший крок до навчання дитини їзді на двоколісному апараті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here