Як вибрати бафф?

Кожному спортсмену або мандрівникові необхідне спеціальне екіпірування для захисту від несприятливих факторів навколишнього середовища. Чим зручніший одяг, тим комфортніше почувається людина, ніщо не відволікає її від улюбленого заняття. Тому спортсмени і туристи часто замінюють головний убір універсальним баффом, який захищає від холоду, вітру, дощу, сонця, пилу і укусів комах.

Баффи, які можна придбати здесь ділять на літні та зимові. Модель для літа зшита з тонкої мікрофібри без підкладки. Мікроволокно працює подібно мембрані. Структура тканини не пропускає воду і вітер, але вільно виводить випаровування тіла назовні. До того ж, мікрофібра характеризується малою вагою: нитка довжиною 16 км важить всього 1 грам! Часто у виробництві пов’язок використовують технологію Polygiene — тканину обробляють іонами срібла з антибактеріальної метою. Після такої обробки кількість бактерії, що впливають на появу неприємного запаху поту, значно скорочується.

Бафф зимовий відрізняється більш щільною тканиною. Сніг, крижаний вітер, холодний дощ їй байдуже. Це оптимальне рішення для тренувань на відкритому повітрі, він підійде для бігу, сноуборду, гірських і бігових лиж та звичайної прогулянки в засніженому парку. Мультифункціональна пов’язка замінить шарф, шапку, маску, підшоломник і капюшон, збереже тепло, швидко вбере і виведе назовні піт, який виділяється при фізичній активності.

Зимові баффи, створені за безшовною технологією. Їх в’яжуть на спеціальній в’язальної машинці по колу, що дозволяє домогтися оптимальної еластичності і забезпечити максимальний комфорт. Через відсутність швів і прострочених крайок бафф зимовий щільно прилягає до особі, яка не зісковзує при стрибках і бігу, міцно фіксується на носі, голові і шиї.

Крім мікрофібри у виробництві зимових баффів використовують інші технологічні матеріали, наприклад, фліс Polartec. Відомий своїми теплоізоляційними властивостями, фліс Polartec є синтетичну тканину, багато в чому повторює структуру вовни. Він зігріває людини за принципом термоса: повітря між волокнами флісу нагрівається теплом тіла і зберігається. При цьому Polartec добре відводить вологу назовні, що незамінне при фізичних навантаженнях.

На основний матеріал пов’язок для холодної погоди наноситися мембрана WindStopper, що дозволяє баффу поєднувати в собі функції, що утеплює і захисного одягу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here