Як вибрати автоматичну кавомашину

Розповідаємо, на що потрібно звернути увагу, щоб насолоджуватися прекрасно звареною кавою!

Зернові кавомашини обладнані автоматичною кавомолкою, здатної швидко змолоти зерна. Потім мелена кава трамбується в фільтротримач і вариться. Подібні пристрої відрізняються високою продуктивністю, тому, якщо кавоварка потрібна для великої родини або офісу, це буде хорошим варіантом. Слід пам’ятати, що періодично їм потрібна чистка та обслуговування, щоб підтримувати систему помелу в порядку. Зате ви зможете вибирати будь-який сорт кави, який вам подобається. Щоб купить кофемашину в запорожье — переходьте за посиланням та обирайте модель.

У капсульних кавоварках використовуються спеціальні герметичні капсули з сильно спресованим кави, який зберігає всі смакові якості свежемолотого продукту протягом довгого часу. У машині капсула проколюється, кава розпушують струменем повітря, а потім через нього пропускається гаряча вода. Переваги таких агрегатів полягають в швидкості роботи, плюс напій завжди буде мати той смак, до якого ви звикли.

До того ж, вони займають мінімум місця на кухні і зовсім невибагливі у використанні: досить лише періодичного промивання. Правда, кількість смаків обмежена асортиментом виробників капсул, а капсули обходяться дорожче, ніж зернова кава.

Капсульні машини Nespresso і Dolce Gusto відрізняються типом призначених для них капсул. Капсули Nespresso випускаються швейцарською компанією, яка є визнаним лідером на цьому ринку, їх асортимент задовольнить навіть гурманів. Капсули Dolce Gusto — від французького виробника, вони більш доступні, але асортимент смаків скромніше.

Вибір кавомашини для будинку або офісу: головні критерії для правильної покупки!

Іноді кава — це єдине, заради чого хочеться прокидатися вранці. Якщо напій готується самостійно, бажання прокинутися зростає в рази. Кофемашина для будинку добре впорається з цим завданням. Вона автоматизує процес приготування зернової кави. І навіть в офісі істотно скорочує витрати робочого часу на каву-брейк. Як правильно вибрати такий агрегат і витратити мінімум коштів? Спробуємо розібратися.

Принцип роботи та основні функції кавоварок

Приготування кави в кавомашині повністю автоматизовано. Весь цикл — від помелу цільних зерен до наповнення чашки — агрегат проводить самостійно. При цьому витрати часу на приготування 1 чашки займають не більше, ніж 40-50 секунд. Щоб приготувати свіжу порцію, необхідно засипати зерна в спеціальний відсік і налити воду у вбудований резервуар. На панелі управління необхідно поставити потрібну кількість чашок і тип напою. Участь людини — мінімальна.

До основних функцій пристрою відносять:

  1. Помел зерен;
  2. Підігрів води;
  3. Екстрагування напою;
  4. Спінювання та підігрів молока;
  5. Приготування еспресо, лате, капучіно та інших напоїв;
  6. Автоматичне очищення від відходів.

Види кавоварок

Перед придбанням рекомендується ознайомитися з усіма видами сучасних автоматичних машин для приготування кави. І тільки після цього визначитися, яка підійде для будинку або офісу найбільше. Ефективно екстрагують мелені зерна і дозволяють використовувати їх менше на 20-30%.

Бувають вбудованими та портативними. Мелена кава потрапляє в спеціальний ріжок і заварюється паром під великим тиском (10-15 бар). Можна самостійно регулювати міцність напою, шляхом експериментів з силою натискання темпера.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here