Як вибирати гель для нарощування нігтів

Переваги гелевих технологій

У другій половині минулого століття з’явився гель для нарощування нігтів і відразу став популярним професійним матеріалом у майстрів манікюру і нарощування штучних нігтів, а клієнти змогли хизуватися красивими нігтями різної форми по моді відповідного моменту часу. Щоб заказать гель для наращивания — переходьте за посиланням.

Гель для нарощування штучних нігтів використовується для створення довгих нігтів, для зміцнення тонких натуральних нігтів і камуфлювання дефектів натуральних нігтів. Робота з гелями вимагає досвіду і спеціальних навичок. Це матеріал для професійного використання майстрами салонів. Правильне гелеве нарощування нігтів важко освоїти без спеціальних знань про способи роботи з цим матеріалом і без тривалого досвіду в техніці.

Такі системи нарощування діляться на однофазні та багатофазні, тверді і м’які, базові та топи, густі і середньої в’язкості. Всі вони призначені для формування штучного нігтя. Повністю полімеризовані гелеві нігті виходять міцними і одночасно гнучкими, здатними витримувати високі навантаження, що є однією з особливостей цієї технології нарощування нігтів.

ВАЖЛИВО! Полімеризація гелів відбувається під впливом ультрафіолетового або світлодіодного опромінення протягом 30-90 секунд. Але остаточну міцність гелеві матеріали набувають тільки через 24 години. Клієнту протягом цього часу необхідно уникати ударів і сильних навантажень на нігтьову пластину, щоб матеріал не втратив свої властивості і служив без пошкоджень.

Нігті, сформовані за допомогою цієї технології несприйнятливі до впливу ацетону. Тому кольоровий лак простіше знімати з поверхні будь-яким засобом для зняття лаку. Зауважимо також, що декоративні кольорові лаки на гелевом покритті тримаються краще, ніж на натуральних нігтях.

ВАЖЛИВО! М’які гелі та біогелі розчиняються рідинами, які містять ацетон. Для зняття лаку, в цьому випадку, необхідно використовувати засіб для зняття лаку без вмісту ацетону.

Вибір гелю

Серед безлічі пропозицій на сучасному ринку важко правильно вибрати гель для нарощування нігтів.

Індустрія краси перенасичена всілякими матеріалами для моделювання нігтів найрізноманітніших фірм. Серед безлічі пропозицій дуже важко зробити правильний вибір.

Для цього майстру важливо спочатку ознайомитися з властивостями і видами гелів. В залежності від уподобань чи бажання клієнта, вибирають тверді гелі, біогелі, гелі-камуфляжі або інші матеріали.

Класичні тверді УФ-гелі крім позитивних якостей володіють одним незручним: час полімеризації в УФ-лампі близько двох-трьох хвилин. Альтернатива — гелі, отверждаемие в LED лампах. Час полімеризації, в цьому випадку, істотно скорочується.

Гелева палітра включає весь колірний спектр — від прозорого, тілесного і прозоро-рожевого, до самих яскравих відтінків зеленого, червоного або жовтого.
При виборі варто віддавати перевагу матеріалу перевірених і тих, які давно зарекомендували себе як надійні, виробників.

ВАЖЛИВО! Спочатку, розробки гелевих технологій використовували і базувалися на 20-30 річному досвіді стоматології. Завдяки вдосконаленню протягом багатьох років, в 21-м столітті гель для нарощування набагато менш токсичний, ніж той матеріал, який використовувався спочатку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here