Як правильно вибрати унітаз?

Туалет — невід’ємна частина квартири або приватного будинку, необхідна для комфортного життя. Щоб перебування в цій кімнаті було дійсно затишним і безпечним, потрібно грамотно підійти до вибору унітазу. На що треба звернути увагу при покупці такого плану сантехніки?

Тип кріплення

За характером установки унітази діляться на підвісні і підлогові. Підвісні на відміну від вже давно стали традиційними підлогових унітазів не мають ніжки підстави і вішаються на стіну. Навісна сантехніка — хороший варіант для маленьких ванних кімнат і туалетів, де на рахунку кожен сантиметр простору. Також у продажу зустрічається сантехніка кутового типу. Великий вибір пропонує магазин сантехники, перейти до якого можна за посиланням.

Форма унітазу

Залежно від форми чаші туалетна сантехніка ділиться на 3 різновиди. Розглянемо їх:

  • Козирькові. У чашах такої конструкції слив висунутий вперед і володіє вигином, за рахунок якого нечистоти одразу ж потрапляють в слив. Плюс — чи розпилювати вода.
  • Воронкоподібна. Зливний отвір в центрі чаші, тому нечистоти виявляються відразу ж в зливі. Сантехніка такого плану проста в догляді, тому що йоржик потрібно рідко.
  • Тарілчаста. Воронка зливного отвору знаходиться ближче до однієї зі сторін унітазу. Нечистоти спершу потрапляють в чашу, після чого змиваються в слив під напором води.

Оптимальним варіантом у більшості випадків є сантехніка з воронкоподібною або козирьковою чашею. З таким унітазом у вас не виникне клопотів з приводу частого обслуговування.

Матеріал

В цьому плані доводиться зазвичай вибирати з фаянсу або фарфору. Фаянсові унітази найбільш недорогі і популярні, проте термін його служби в діапазоні від 10 до 15 років. Порцелянові моделі більш довговічні і міцні — їх ресурсу вистачає на 20-25 років активної експлуатації. Також у продажу зустрічаються дорогі унітази з каменю, мармуру і навіть з нержавіючої сталі.

Тип спуску води

Спуск може бути косим, вертикальним і горизонтальним. Косий підходить для випадків, коли розтруб знаходиться близько до підлоги. Вертикальний спуск хороший для сантехніки, яка підключається до горизонтально-прохідної каналізації, а горизонтальний — у випадку з г-образним розтрубом.

Все необхідне для установки унітазу і ремонту ванної кімнати ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину. Замовляйте товари вже сьогодні за доступними цінами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here