Як правильно вибрати телевізор

Слід знати, що всі параметри телевізора діляться на ті, що впливають на якість зображення, що виводиться і на ті, які доповнюють його функціональність. Останнім часом все найбільші бренди додають в свої пристрої велика кількість додаткових опцій, за допомогою яких телевізор може бути використаний не тільки за своїм прямим призначенням, але і в якості такого собі розумного пристрою.

За допомогою нього можна виходити в мережу Інтернет, слухати радіо, встановлювати сторонні додатки. Природно, такий пристрій відноситься до розряду дорогих, тому кожен покупець хоче придбати телевізор як мінімум на кілька років. Розглянемо основні моменти при його виборі.

Екран має найбільше значення

Зазвичай від його якості залежить основна частина всієї ціни. За типами екрани діляться на рідкокристалічні і плазмові. Є й інші типи, однак вони вже давно застаріли. Рідкокристалічні екрани названі так, тому що вони являють собою спеціальну пористу структуру, кожен елемент якої наповнений рідкими кристалами.

Телевізори, оснащені такими дисплеями, мають недоліки у вигляді низького рівня контрастності, а також недостатньо глибокого чорного кольору, проте останнім часом ситуація змінюється. Плазмові панелі мають структуру, засновану на осередках з газом. Рівень зображення у телевизора lg 42 вище, ніж у рідкокристалічних екранів, однак різниця видна лише в той момент, коли дисплеї обох типів стоять поруч один з одним.

Правильне положення ТВ

Щоб забезпечити максимальне задоволення при перегляді ТБ, важливо правильно підібрати розмір діагоналі. Це впливає на якість сприйняття і безпеку для очей. Якщо пристрій купити маленьким, то доведеться придивлятися, що незручно, а якщо сидіти занадто близько, то очі будуть сильно втомлюватися. Особливо це стосується дітей, тому при покупці телевізора в дитячу кімнату потрібно врахувати не тільки відстань, але і положення техніки, щоб дитина дивилася на екран за рекомендованими лікарями нормам.55 діагональ з 4к дозволом на 2 метрах від очей

Правильно розташовувати телевізор так, щоб центр екрану знаходиться прямо перед очима дивиться. Якщо телевізор планується віщати на стіну, то слід придбати кронштейн з похилим і поворотним механізмом. Нерідко пристрій вішають досить високо і якщо підвіс купити рівним, то доведеться дивитися знизу-вгору. Не рекомендується дивитися телевізор лежачи, правильно сидіти перед ним, але все ж кронштейн може цей нюанс компенсувати. При перегляді з дивана або ліжка телевізор можна нахилити і вибрати кут зору максимально оптимальним, тобто глядач буде перебувати щодо ТБ під прямим кутом. Це рекомендована норма. Припускають невеликі відхилення в сторони, це означає, що дивитися компанією телевізор не страшно. Тут вступає периферичний зір людини, яке усуває можливий негативний ефект, та й сучасні ТВ мають матриці з великим кутами огляду, що покращує якість зображення і впливає на безпеку перегляду. А ось міняти кут вертикально не варто, краще дивитися на телевізор прямо, а не зверху чи знизу. Цей момент важливий і важливий.

Габарити телевізора також є найважливішими параметрами при виборі. Телевізор не може псувати естетичну складову житла, він повинен вписуватися в інтер’єр, бути міцно прикріпленим.

І не забувайте, якщо у вас вдома спостерігаються скачки напруги, подумайте про те, що б придбати стабілізатор напруги. Таким чином ваш телевізор прослужить вам довго.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here