Як правильно вибрати срібний перстень з натуральними каменями

Форми каменів

В даний час знайти на ринку каменів можна практично будь-яку форму виробу, розмір і дизайн. Простим стильним прикрас на зміну приходять більш складні і химерні, з різноманітними дизайнами і ідеями. При виборі кільця варто пам’ятати, що це саме той аксесуар, який максимально приверне увагу до ваших рук, тому вони повинні бути доглянутими, а кільце в цілому підходити за віком, статтю та комплекції.

Дорогоцінні красиві камені самодостатні самі по собі, тому, якщо твердість цих каменів дозволяє, вони можуть йти і зовсім без оправи. Якщо ж камінь м’який, краще все ж поставити його в захисну оправу. Підбирати сам камінь краще, виходячи з особистих переваг і по співвідношенню зі своїм знаком зодіаку. В цьому випадку мінерал буде не тільки радувати око, але і служити захисним амулетом.

Для тонких пальчиків краще підібрати не громіздкі кільця, з невеликим одним каменем або розсипом, в тонкій оправі, з витонченим ободком і в витонченому стилі. Бажано вибирати не яскраві камені. Якщо ж комплекція дозволяє, відповідає більш широким параметрам, можна зупинити свій вибір на кільці побільше і на камені побільше, більш яскравого кольору, так як в цьому випадку маленьке непоказне прикраса може загубитися в образі і стати непомітним. Краще віддати перевагу масивним дизайнам з декількома каменями або одним, але великим, навіть химерного стилю, з нагромадженням композиції. Щоб обрати та купить кольцо с камнем, переходьте за посиланням.

Якщо ж ви не любите імпозантності, вам як не можна краще підійдуть кільця суворого стилю з геометричними формами в дизайні, з лаконічними лініями. Вони можуть бути як витонченими, так і великими, тому жінка з будь-якою комплекцією підбере собі прикрасу за смаком. Але варто пам’ятати, що масивні кільця квадратних форм все ж краще вибирати жінкам з великими пальцями, більш тонким підійдуть витончені форми нестрогой композиції.

А ось для подовження і зовнішнього стоншення пальчиків краще зупинити свій вибір на каменях овальної або круглої форми, вони візуально звузять пальці і зроблять їх більш довгими. На широкій долоні невеликі кільця просто загубляться, тому в цьому випадку краще вибрати камінь побільше. Форма груші тут теж зіграє хорошу роль, тому нарівні з овалами і колами вона користується попитом.

Якщо вам потрібно замовити помолвочноє кільце, то хорошим і популярним варіантом стане камінь у формі серця. Такі кільця обов’язково справлять враження на обраницю і направлять її на позитивний лад.

Які кільця зараз в моді?

На сьогоднішній день незрівнянної популярністю користуються кільця-нескінченності, в яких цей горезвісний ефект створюється за рахунок пускання по обіду невеликих каменів однакового або різного розміру і кольору. Подібну прикрасу можна виконати з фіанітами або діамантами, і тоді вона стане заручним або весільним.

Якщо вам до вподоби плоскі камені і ви чоловік, сміливо вибирайте печатки. Сюди краще підійдуть «брутальні» камені на зразок агатів або оніксів.

Ще більшу популярність в даний час складають необроблені камені. Деякі мінерали після обробки не поліпшуються, тому їх залишають необробленими. З такими самоцвітами виходять дуже цікаві вироби, а застосовувати їх можна практично в будь-якому матеріалі. Їх можна поставити в центр композиції, і вони будуть привертати увагу своєю оригінальністю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here