Як правильно вибрати двоспальне ліжко

Вибрати двоспальне ліжко завжди складніше, ніж односпальне, адже вона повинна подобатися і підходити двом людям відразу. Але не так все важко, як здається, і в нашій статті ми поділимося 5 правилами вибору двоспальному ліжку.

Як правильно вибрати двоспальне ліжко

1 — ширина
Перше, перед чим стикається пара, вибираючи двоспальне ліжко з дерева, — це потрібна ширина.
140 см — так звана, «полуторка», хоча на ній можуть цілком зручно розміститися дві людини середньої комплекції. Єдиний момент — таке ліжко навряд чи підійде тим, хто любить спати, розкинувшись в позі морської зірки, адже другий ризикує залишитися «за бортом»;
160 см — ліжко такого розміру називається вже двоспальним. Як правило, вона досить зручна для пари з будь-якими перевагами стосовно поз уві сні і підходить практично всім;
180 і 200 см — відповідно, queen size і king size. Для тих, хто цінує максимум простору уві сні і хоче воістину королівську за розмірами ліжко. Тільки ложе таких параметрів підходить виключно для просторих спалень, площа яких починається від 15-17 м2.

2 — відповідність габаритів кімнати
Розміри ліжка повинні бути прямо пропорційні параметрам спальні. Величезна ліжко в маленькій спальні візуально зробить її ще менше, та й її важко буде обходити, а маленька ліжко у великій кімнаті просто «губиться», і затишок пропадає.

Полуторка — краще рішення для спаленки до 10 м2 (хоча якщо особисто вашої парі такі габарити малі, вибирайте ширину 160), двоспальне 160 см — для кімнати 10-20 м2, королівські габарити — для кімнат від 15 м2.

3 — правильна довжина
Довжина вибирається по зросту вищого партнера: до нього треба додати мінімум 10 см, щоб він відчував себе комфортно і досить просторо. Стандартна довжина ліжок — це 190 і 200 см. Тому якщо зріст одного з партнерів вище 190 см, необхідно робити виміри і замовляти двоспальне ліжко індивідуально.

4 — гармонія в дизайні
Щоб ліжко виглядала в вашому інтер’єрі дійсно красиво і затишно, при виборі подумки вписуйте кожну вподобану модель в загальний дизайн кімнати. Ще задовго до походу в магазин, продумайте, які матеріали, форми, лінії, кольору переважні саме у вашій задумом. І не поспішайте купувати ліжко, як тільки ви його побачили: сфотографуйте найбільш гарні варіанти і подумайте кілька днів: чи то це, що ви хотіли, гармонує воно з інтер’єром і чи подобається вам обом.

5 — вибирайте ліжко разом
Оскільки, як ми вже говорили, в спальні буде жити пара, і на двоспальному ліжку спатиме пара, ложе має подобатися обом. Тому найкраще, якщо вибирати його теж буде пара.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here