Як правильно купувати брендовий годинник

Головне правило при покупці брендових годинників полягає в тому, щоб не витрачати на них непідйомні для свого бюджету суми. Якщо купувати бюджетні моделі не хочеться, то краще накопичити потрібну суму грошей і купити годинник своєї мрії.

Існує безліч відомих годинникових брендів. Однак якщо стиль моделі викликає відторгнення, то немає сенсу купувати її лише через наявність на циферблаті заповітного напису.

При пошуках годинника з лімітованої серії в магазині потрібно враховувати, що випуск в три або навіть дві тисячі примірників насправді не вважається лімітованою серією.

Завжди знайдеться той, хто критично оцінить будь-який годинник. Тому при виборі цих виробів на сайті timebar.ua/guess потрібно керуватися, перш за все, власними уподобаннями, а не чужими думками. Крім зовнішнього оформлення годинника, потрібно враховувати і особливості його механізму. Перевагу слід віддавати надійним брендам. Не можна купувати вироби з сумнівною начинкою.

Велике значення має колір Вашого годинника. Хоча масивні моделі вважаються модними, потрібно виходити, перш за все, з розміру свого зап’ястя. Вироби XL розміру на тендітному зап’ясті будуть виглядати не тільки дивно, але і безглуздо. Для ділового стилю треба вибирати тонкі годинники, які легко ховаються під манжету сорочки, а не випинаються напоказ.

Наявність напису WR30 на годиннику не означає, що в них можна пірнати на глибину тридцять метрів. Вони надійно захищені від дощу і бризок, але для дайвінгу слід купувати моделі, розраховані на занурення на глибину не менше 30 метрів. Купувати багатофункціональний годинник для престижності безглуздо. Якщо більшість функцій не буде використовуватися, то краще купити просту модель.

Після покупки брендових годинників потрібно звертатися з ними дбайливо. Треба зберігати їх в окремій коробці і періодично віддавати на профілактику. В такому випадку вони прослужать дуже довго. Хоча покупка годинника нерідко розглядається в якості інвестицій, це справедливо стосовно лише до деяких моделей.

Більшість даних виробiв не зберігає свою цінність з плином часу. Так що при покупці унікального годинника в розрахунку на їх продаж з вигодою через деякий час треба враховувати, що найчастіше цю вигоду, в кращому випадку, отримають тільки онуки їх власника. Придбання брендових годинників на один раз — також невдале рішення. Краще купити один примірник дійсно якісного годинника, ніж обзавестися цілою колекцією пересічних виробів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here