Як підібрати текстиль для постільної білизни

У магазинах ви бачите так багато різних типів текстилю, але як дізнатися, який з них підходить для постільної білизни? Бавовна? Мікрофібра? Сатин? І взагалі, що це за тканини?

Людина проводить близько однієї третини свого життя в ліжку, і щоб зробити цю третину максимально комфортною, багато що залежить від вибору постільної білизни.

Наявність великого асортименту тканин (купить ткань для постельного белья можна за посиланням) точно допоможе вам знайти ідеальну, а в цій статті ви зможете ознайомитися з особливостями самого популярного текстилю.

Бавовна

Бавовна є дуже популярним вибором, коли мова заходить про присутніх, і використовується вже щонайменше 7000 років. Бавовняні простирадла міцні і добре витримують часті прання, поддрежівают комфортну температуру, а не стримувати тепло, і гіпоалергенні. Бавовняні простирадла зазвичай виготовляються з перкалевие або сатиновим переплетенням, яке, звичайно ж, зводиться до того, як тканина виткана.

Перкалеві листи характеризуються їх щільним переплетінням, в результаті чого виходить хрустка, матова і міцна тканина, яка мало чим відрізняється від сорочки. Цілком логічно, що їх теж потрібно гладити, як сорочку; тканина дуже легко зморщується. Ці простирадла відмінно підходять для тих, хто любить прохолоду уві сні, особливо влітку.

Бавовняна Сатинова Тканина

Це дуже м’яка легка 100% бавовняна тканина, з якої робляться відмінні гладкі простині з характерним блиском, схожим на атлас, який дуже привабливий. Така тканина має додаткові переваги в тому, що її її легко прати, вона стійка до утворення складок і довговічна.

Поліестер

Поліестер — штучний синтетичний матеріал, з якого роблять легкі і і гладкі простирадла, іноді блискучі, як шовк. Поліестер менш схильний до зморщування в порівнянні з натуральними матеріалами, такими як льон або бавовна. Також простирадла з поліестеру менш схильні до вицвітання навіть після декількох років використання. Поліестер дуже міцний і легко переться. Рекомендується використовувати теплу воду, а також використовувати низькотемпературну сушилку або лінійну сушку. Однак, поліестер не є природно дихаючою тканиною і може затримувати тепло протягом всієї ночі.

Мікрофібра

Простирадла з мікрофібри виготовляються з тонко витканих ниток шовковистого матеріалу і поліестеру. Чим міцніше і м’якше простирадло з мікрофібри, тим товщі нитки, використовувані в процесі плетіння. Це концепція, аналогічна концепції бавовняних тканин, де більшу кількість ниток не тільки робить її міцніше, але і більш гладкою і м’якою на дотик. Постільну білизну з мікрофібри також легко прати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here