Як обрати хімчистку дивана

Вибір компанії, яка буде робити хімчистку дивана, матраца або килима — серйозне завдання. Одним ціновим аналізом не обійтися — їдкий запах хімії або навіть алергія можуть оселитися в будинку на кілька тижнів.

Щоб ви уникли розчарувань, ось чек-лист вибору кращої Химчистки мягкой мебели, диванов в Киеве.

1. Що чистять?

При спілкуванні з менеджером або під час вивчення сайту компанії переконайтеся, що компанія зможе виконати ваше замовлення. Стандартний диванний жаккард чистять все, але є компанії, які не вміють працювати з шкірою, велюром або натуральним шовком.
Деякі компанії спеціалізуються виключно на чищенні диванів, інші не працюють з матрацами — бояться занадто намочити.

2. Чим чистять?

Друге важливе питання — яким обладнанням і якими засобами будуть проводити хімчистку.

На жаль, до сих пір поширена практика працювати дешевої хімією — так компанії зменшують витрати і збільшують прибуток. Популярними є і миючий пилососи — вони дешеві, легкі, прості в управлінні, але сильно перемачівают меблі і матраци.
Рекомендуємо шукати компанію, яка працює професійним екстракторним пилососом і професійної хімією для хімчистки, на яку готова надати сертифікати якості. І обов’язково поцікавтеся, чим виводяться плями — професійними засобами для виведення плям або побутовим засобом з найближчого супермаркету.

3. Хто чистить?

Якщо одні й ті ж співробітники займаються і прибиранням, і хімчисткою, чекати високої якості не доводиться. Краще довірити своє майно клінінгової компанії, у якій хімчистка виведена в окремий напрямок.

4. Як відбувається хімчистка?

Якісна хімчистка повинна починатися з огляду виробу. Майстер повинен оцінити ступінь забруднення, визначити матеріал, підібрати засоби для виведення плям.
Далі йде попередня підготовка — вакуумна очищення і замочування в разі потреби.

Безпосередньо хімчистка йде лише третім кроком і повинна закінчуватися обполіскуванням — повторною обробкою чистою водою з ополіскувачем, який нейтралізує залишки хімії і пом’якшує ворс.

Далі дивани та килими розчісують, щоб уникнути появи «ялинки» на ворсі, і залишають висихати.

5. Скільки сохнуть вироби після хімчистки?

Щоб виріб після хімчистки не завоняло, залишкова вологість повинна становити близько 10% — диван або матрац повинні бути трохи вологими. В такому випадку висихання займе 4-8 годин в залежності від температури в приміщенні і вологості повітря.
Щоб прискорити сушку, включіть кондиціонер, а в суху погоду — відкрийте вікна.

6. Які гарантії?

Післяоплата — стандарт клінінгових компаній і хімчисток. Тоді клієнт може зажадати безкоштовне виправлення недоліків і оплатити послугу за фактом надання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here