Як обрати онкологічну клініку

Кращі онкологічні клініки Ізраїлю здатні ефективно лікувати рак. Щоб поліпшити стан пацієнта, використовуються спеціальні лікувально-діагностичні методики. Початкова стадія онкології в Ізраїлі з успіхом лікується, фахівці дають сприятливі прогнози на те, що хвороба не повернеться.

Якщо онкологія на 3,4 стадії, тоді можна досягти стійкої ремісії, а також поліпшити якість життя хворого. Єдиним недоліком лікування онкології в Ізраїлі є висока ціна на послуги клінік. Відділення клінік в Тель-Авіві, що спеціалізуються на лікуванні онкології в Ізраїлі, вважаються багатопрофільними. Але практично в кожній з них є професіональні онкологи в Лисоде, який поглиблено вивчає конкретну галузь онкології.

У питанні онкології час вважається найважливішим ресурсом, тому важливо, щоб клініка дала відповідь швидко. Німеччина зазвичай відповідає протягом 3-7 днів на запит пацієнта, а Ізраїль — протягом 1-3 днів. Що стосується ціни клініки Німеччини часто беруть передоплату за те, що випадок пацієнта буде розглянуто. Це особливо актуально для університетських клінік. В Ізраїлі такої практики немає, лікування виконується без депозиту.

Відмінності лікування онкології в Ізраїлі

У разі РЕЗЕКТАБЕЛЬНОМ пухлини онкологи наполягають на лікуванні раку хірургічним шляхом. У порівнянні з операціями, проведеними в країнах СНД, онкологія в Ізраїлі і її лікування має певні відмінності і переваги:

  1. предпочитаются малоінвазивні втручання, які можуть дати можливість зберегти органи;
  2. використовуються сучасні технології (ультразвукова деструкція вогнищ, криохирургия, Мірча);
  3. в клініці «Лісод» з успіхом виконуються ендоскопічні операції;
  4. використовується роботизована хірургія. Вона гарантує більш короткі терміни реабілітації і точні розрізи;
  5. замість звичайної операції онкологія в Ізраїлі може лікуватися за допомогою радіохірургії, яка вважається досить ефективною.

Етапи лікування онкології

Лікування онкології в Israel проходить в кілька етапів:

  • Огляд пацієнта. Лікування онкології в Ізраїлі завжди починається з вивчення історії хвороби, з’ясування скарг, знайомства з результатами, отриманими в результаті досліджень. Залежно від отриманої інформації лікар створює план, згідно з яким буде виконуватися обстеження і лікування онкології в клініках Ізраїлю. Мета фахівця в онкологічному центрі — уточнити стадію, на якій знаходиться новоутворення, чи є воно чутливим до терапії, визначити її характеристики.
  • Обстеження. Перед лікуванням онкології в Ізраїлі призначають мамографію, комп’ютерну томографію, лабораторні дослідження і інші методи. Все буде залежати від призначень онколога. Лікування онкології також передбачає молекулярно-генетичні дослідження, імунологічні, визначення онкомаркерів в крові, лабораторні аналізи, ПЕТ-МРТ, ПЕТ-КТ, ПСМА ПЕТ-КТ, біопсію, яка супроводжується морфологічними дослідженнями.
  • План лікування. На основі результатів діагностики раку онколог ще раз консультує пацієнта і уточнює план лікування. Він визначає обсяг операції, уточнює протокол хіміотерапії, схему, згідно з якою вона буде проводитися, дозу препаратів. Також підбирається метод променевого впливу, засоби, за допомогою яких виконуються імунотерапія, біологічна, гормональна терапія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here