Як обрати масажер для ніг

Масаж є невіддільною частиною позитивного догляду за шкірою. Масажер для ніг застосовується для того, щоб забезпечити можливість проводити високопрофесійні процедури в домашніх умовах.

Показання та протипоказання

Основним призначенням будь-якого масажу є потреба вдосконалення кровообігу в певній ділянці тіла. Головна користь впливу на ноги полягає в тому, що саме на стопах знаходиться найбільше число енергійних знервованих закінчень. Якщо на них позитивно впливати, то дозволено позбутися від ряду хронічних захворювань, не допустити різні знервовані розлади, вдосконалити циркуляцію крові в кінцівках.

Але у масажу ніг є певні протипоказання. Вони не рекомендуються при емоційній або ніжній шкірі, т. К. Є ймовірність порушення покривів. Категоричною забороною є захворювання вен (варикоз, тромбоз) і інші завдання з судинами і їх цілісністю. Також всякий масажний агрегат неможливо використовувати при гіпертонії.
Потрібно помітить, що при варикозі і наявності високого артеріального тиску зрідка призначається м’який масаж стоп, але тільки в разі, якщо ризик виправдовує підсумок.

Масажери для ніг класифікуються типом управління і характером чиниться впливу.

Залежно від типу приводу

За цією ознакою масажери для ніг від https://my-komfort.net.ua/category/massazher-dlya-nog/ діляться на електричні і механічні.

Електричні масажери оснащені двигуном, який працює від мережі або акумулятора. Що стосується конструкції пристрою, то вона різноманітна і залежить від характеру впливу. Це може бути камера з масажними роликами, вібруюча платформа з шипами і компресійний чобітки.

Особливий різновид — це гідроелектричним масажери. Вони представлені у вигляді ванночки для ніг з рифленою або роликового поверхнею і можливістю підігріву.

Електричні масажери виконують різні функції. Вони оснащені регулятором швидкості, температурної і силою впливу. Такі прилади по інтенсивності опрацювання істотно перевершують можливості будь-якого масажиста.

Механічні масажери представлені у вигляді рахунків з нанизаними на вісь коліщатками або валиками. Вони можуть мати гладку і шипів поверхню.
Масажери механічного типу також включають в себе масажний килимок або платформу з виступами, голчасті м’ячі для перекочування стопами і спеціальну масажну взуття.

Такі масажери виконані з дерева або гіпоалергенного пластика.

Головним достоїнством таких масажерів є простота у використанні, надійність і невисока вартість. Вони, безумовно, не в змозі забезпечити такий же спектр лікувальної дії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here