Як обрати купальник

З настанням спекотних літніх днів питання вибору одягу на пляж стало актуальним для багатьох жінок.

Види купальників для жінок

Сучасні дизайнери пляжного одягу щоліта підносять сюрприз і розробляють купальники з яскравими і цікавими принтами, з незвичайним, модним і оригінальним дизайном, експериментуючи з формою, забарвленням, декором купальників.

Існують два основних види жіночих купальників: відкрита модель з роздільними ліфом і трусами, і закрита, злита — в цьому фасон ліфчик і плавки з’єднані між собою тканиною, а живіт, як правило, не видно. Втім, модельєри активно працюють з класичною формою, щороку пропонуючи споживачам його нові моделі і різновиди. купить купальник в украине можна за посиланням.

Суцільний купальник

Існує думка, що перший з’явився в Європі жіночий купальник був саме такого виду — суцільний, цілісний, з з’єднаними між собою ліфчиком і трусиками, а також закритим животом.

В даний час суцільні моделі купальників перестали бути символом цнотливості і закритості: купальники від www.amarea.kiev.ua виглядають стильно, вишукано, елегантно. Інші види суцільних купальників виглядають куди більш спокусливо і привабливо, ніж відкриті моделі-бікіні.

Перевага суцільних видів купальників в тому, що вони підходять для різних типів фігур і ефектно виглядають на жінках з абсолютно будь-яким статурою. Вони відмінно сидять на худих жінках, а повним дівчатам допомагають до того ж приховати деякі недоліки фігури і замаскувати проблемні зони: наприклад, підтягнути випираючий живіт або візуально зробити маленькі груди більшими.

Один з видів закритих купальників — майо — характеризується максимально лаконічним дизайном і відсутністю надмірного декору, може бути використаний в якості спортивного купальника.

Бікіні

Повна протилежність закритим моделям — максимально відкритий купальник-бікіні, призначений для того, щоб підкреслити всі достоїнства жіночої фігури. Ліфчик і плавки виконані таким чином, щоб продемонструвати тіло якомога більше. Бретельки на ліфі і трусиках — максимально тонкі, ліф нерідко оснащений пуш-ап вставками, що візуально роблять груди більш пишними.

Буркіні

Буркіні — один з видів закритих купальників. Він покриває абсолютно всі тіло, залишаючи поглядам тільки обличчя. Походження назви — від злиття слів: «бурка» (предмет східного гардероба, покривало, яке приховує тіло) і всім відомого «бікіні». Така форма купальника призначена для мусульманських жінок, яким, як відомо, релігія забороняє оголюватися перед сторонніми людьми.

Буркині, на відміну від традиційного жіночого мусульманського гардероба, на кшталт хіджабу, з’явився відносно недавно, на початку 2000-х. Задумкою лівійського дизайнера спортивного одягу Ахеда Заняття було забезпечити мусульманок спеціальним купальником, що дозволяє займатися плаванням.

Мусульманський купальник буркіні складається з доповнюючих одна одну частин:

  1. облягаючих довгих лосин або брюк для плавання;
  2. подовженої туніки з рукавами, що повністю закриває руки, шию, груди і живіт;
  3. в якості головного убору використовують капюшон, який щільно облягає голову.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here