Як обрати кий для більярду

Гра в більярд — це не просто проведення часу, про це вам скаже будь-хто, хто хоч раз тримав кий в руках. Мистецтво гри в більярд вимагає спритності, точності і зосередженості, вміння прорахувати траєкторію удару, холоднокровності і ще маси різних навичок, які, власне і роблять гру в більярд справжнім мистецтвом. Але і початківець гравець, і відбувся майстер знають, що в більярді має значення не тільки азарт і майстерність, а й якість аксесуарів від https://ukrbilliard.com.ua/. Особлива увага завжди приділялася головному атрибуту гри — більярдному кию, адже він є головним помічником гравця. Саме тому кожен гравець прагне купити власний кий, а не грати громадським — різниця в якості гри може бути разючою.

Природно, що найякіснішим буде кий для більярду, виготовлений на фабриці, де виробляють не просто якісні киї та аксесуари до них — тут ви можете купити справжні витвори мистецтва, унікальні як за ігровими якостями, так і по дизайну.

Сьогодні вибрати і купити кий для більярду на перший погляд досить просто — продаж київ ведеться як в спеціалізованих оффлайн-магазинах, так і в інтернет-магазинах, де продається все для більярду. Для того, щоб підібрати кий, який буде максимально відповідати вимогам до якісної грі, слід враховувати:

Вид гри:

  • російський більярд (піраміда);
  • пул (американка, американський більярд);
  • снукер;

Матеріал виготовлення — порода дерева, якість наклейок, матеріал і вид скручування і ін .;

Конструкційні особливості кия — вид і кількість запилів, розмір турняка і шафта, діаметр наконечника, балансування.

Магазин пропонує своїм покупцям величезний асортимент київ для гри в більярд — від стандартних клубних моделей до ексклюзивних з цінних порід дерева з інкрустацією з благородних металів і кістки. Різні цінові категорії об’єднує одне — незмінно високу якість виготовлення, яке є візитною карткою магазина.

Це обумовлено тим, що кожного виробу завжди приділяється пильна увага в процесі виробництва — всі деталі проходять ретельну перевірку і повністю дотримуються всі нюанси технологічного процесу.

В роботі використовується деревина твердих щільних порід дерева, які чудово витримують всі необхідні навантаження. Заготовки для київ не мають абсолютно ніяких дефектів (тріщин, сучків і ін.) І попередньо висушуються протягом певного часу. Кий може складатися як з однієї породи дерева, так і з декількох — поєднання різних видів деревини надає кия і різні ігрові характеристики.

Якщо ви початківець гравець і не знаєте, як вибрати кий правильно — наші професійні консультанти допоможуть визначитися з вибором і підкажуть всю необхідну інформацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here