Як обрати демісезонну куртку для хлопчика

Магазини дитячого одягу надають широкий асортимент курток на весняний період для хлопчиків. Але перед покупкою потрібно виділити критерії як правильно підібрати весняну курточку для дитини.

Є кілька ключових моментів, на які потрібно звернути увагу, перш ніж купити весняну куртку на хлопчика на сайті https://garderobchuk.com/dla-malcikov/kurtki-detskie/demisezonnye-kurtki.

  1. Терморегуляція. У куртці не повинно бути жарко, але при цьому вона повинна зігрівати в прохолодні дні. Щоб зрозуміти наскільки тепло дитині буде в куртці — зверніть увагу на ярлик вироби, розгляньте матеріал, з якого вона зроблена.
  2. Матеріал повинен складатися з декількох шарів. Верхній, зовнішній шар повинен бути вологовідштовхуючим, що не промокати, оскільки, період на який припадає носка — період дощів. Рекомендується вибирати мембранну тканину, вона не пропускає вологу, швидко чиститься. Внутрішній шар служить утеплювачем, щоб добре зігрівати дитину. Таким чином, куртка не повинна пропускати вологу, володіти утепленими властивостями, при цьому мати хороші пропускні якості, щоб тіло «дихало».
  3. Розмір куртки повинен бути підібраний ретельно. Якщо ви звикли купувати дитячі речі в інтернет магазині — вивчіть розмірну таблицю. Щоб ваша дитина носив річ більше одного сезону, вибирайте на виріст, але не більше ніж на один розмір.
    Фурнітура. Звертайте увагу на деталі, так щоб застібка — блискавка не зламалася, перевіряйте «собачку», яка допомагає застібати блискавку. Слідкуйте, щоб вона була зроблена з металу.
  4. Комфорт і зручність. Дитині має бути зручно в верхньому одязі при рухливих іграх, вона не повинна сковувати рухи.
  5. Дизайн. Купити дитячий одяг в Україні можна різних моделей з різними кольорами, принтами — очі розбігаються. При виборі куртки для хлопчика враховуйте бажання дитини і наскільки «маркою» буде куртка.

При покупці верхнього одягу вибирайте комфортну зручну і теплу верхній одяг. Уважно ставтеся до матеріалу, він повинен бути якісним і надійним. Вибираючи одяг на розмір більше, ви продовжуєте період використання, а сині, зелені кольори будуть не такими «мазкими».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here