Як обрати чоботи для малечі

Турботливі батьки прагнуть оточити свою дитину тільки найкращим. У випадку з взуттям слово «краще» розшифровується як якісні, зручні і безпечні моделі, які не деформують стопу і не призводять до порушень опорно-рухового апарату.

Звідси випливає цілком очевидне запитання: «Як вибрати дитяче взуття, яка б відповідала всім перерахованим критеріям?». Для цього достатньо знати ряд простих рекомендацій, які, як і іншу корисну інформацію, ви і знайдете в нашому гіді покупця.

Сучасний асортимент дитячого взуттєвої продукції в https://tmlider.com/ настільки широкий, що мимоволі можна загубитися в його різноманітті.

Спростити пошук можна, відповівши на наступні питання:

  1. Вік дитини.
  2. На який сезон підбирається взуття.
  3. Взуття призначена для носіння на вулиці чи вдома.
  4. Орієнтовна сума на покупку (якісна дитяче взуття не може коштувати дешево).

Зрозуміло, для кожної пори року потрібно щось своє.

До моделей, призначеним для носіння вдома не висуваються серйозні вимоги щодо волого і морозостійкості, на відміну від взуття, в якій малюк буде бігати на вулиці.

Як вибрати взуття дитині на весну і осінь?

При пошуку демісезонних моделей зверніть увагу на наступні моменти:

  • зручність;
  • теплота;
  • вологовідштовхувальні властивості.

Весняно-осіннє взуття не повинна тиснути, сковувати рухи і, звичайно ж, промокати. Якщо дитина відчуває себе в ньому комфортно і не замерзає — вибір вдалий.

Демісезонні черевики: добротні, стильні і водостійкі. Для активних хлопчиків — кращий варіант. Здатність черевиків протистояти достатку вологи головним чином залежить від форми кріплення підошви.

Перше місце по герметичності займає взуття з підошвою литтєвого методу кріплення. Щодо клейового способу, він набув значного поширення і надійний, але для біганини по калюжах взуття подібного типу не підходить.

Навесні і восени на вулиці може бути досить мокро, тому прошиті моделі також вибирати не варто, оскільки вони мають отвори.

Для демісезонні доречні шкіряні черевики, чобітки з утеплювачем з байки / повсті і так звана мембранна непромокаючий взуття з «дихаючими» властивостями. Для дитини на сезон бажано придбати 2 пари з перерахованих моделей.

Для нетривалих прогулянок після дощу гарні і гумові чоботи. Не забувайте стежити, щоб в гумових чоботях у малюка не мерзли ніжки, вибирайте моделі з внутрішнім чохлом або такі, під які можна надіти шкарпетки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here