Як доглядати за виробами зі штучного еко-хутра?

Як прати шубу зі штучного еко-хутра?

Чистка шуби або обробки з штучного хутра на капюшонах і комірах вимагають особливої ​​обережності. Звичайно, штучні хутра володіють деякими перевагами, оскільки більш стійкі до пошкоджень від комах і менше реагують на зміни вологості.

Хоча багато шуб з штучного еко хутра або інші вироби можуть мати ярлик, який рекомендує тільки хімічне чищення, проте, штучні хутра можна чистити і вдома. Якщо ви вирішили віддати свій одяг в хімчистку, переконайтеся, що він правильно підготовлений, щоб не пошкодити річ хімікатами і високою температурою.

Ті ж самі методи очищення, які рекомендуються для шуб з штучного еко-хутра від Grandfurs UA, можуть бути використані для ковдр зі штучного хутра, накидок, знімних наволочок, а також інших виробів.

Процес прання

Кращий вибір для прання будь-якого виду вироби зі штучного еко-хутра, це ручне прання. Використовуйте прохолодну воду і дуже невелику кількість м’якого миючого засобу. Помістіть хутро в воду на 10 або 15 хвилин, уникайте надмірного перемішування і віджимання. Потім добре промийте чистою водою і дайте висохнути.

Якщо ви вирішите прати штучні хутра в пральній машині, для досягнення найкращих результатів використовуйте машину з плавним циклом. Такий тип машин менш шкідливий для штучного хутра, тому що процес прання відбувається м’яко. Якщо у вас стандартна пральна машина з вертикальним завантаженням, серйозно подумайте про прання вручну.

Прання в машині:

  1. Заповніть пральну машину до середнього рівня холодною водою.
  2. Додайте трохи м’якого, безпечного миючого засобу.
  3. Помістіть штучний хутряний одяг в пральну машину.
  4. Дайте штучному хутру увібрати в воду і розчин миючого засобу протягом 15 хвилин.
  5. Не витримуйте довше, інакше ви можете пошкодити хутро
  6. Через 15 хвилин встановіть режим на злив і низькошвидкісне віджимання.
  7. Перемкніть на режим полоскання і дайте пральній машині заповнитися холодною водою.
  8. Використовуйте повільне обертання.

Як сушити штучне хутро?

Щоб висушити шубу зі штучного хутра в квартирі, повісьте її на міцну вішалку з м’якою підкладкою і дайте воді стекти. Часто струшуйте, щоб на хутрі не залишалося слідів. Руками розгладжуйте будь області, які не здаються гладкими. Сушити треба далеко від прямих сонячних променів. Може пройти від 24 до 48 годин, поки хутро повністю висохне. Не надягайте і не використовуйте, поки штучне хутро не стане повністю сухим.

Пам’ятайте, що висока температура може пошкодити волокна штучного хутра і привести до їх сплутування.

Як розгладити штучне еко хутро?

Після прання хутро може здатися злегка закрученим. Ви можете знову розгладити його, використовуючи щітку з м’якою щетиною.

Ви можете розгладити волокна, приготувавши розчин; змішавши одну чайну ложку кондиціонера для волосся з двома чашками води. Помістіть рідина в аерозольний балончик, і обприскайте хутро на невеликій ділянці. Коли ви закінчите, протріть область чистої, вологою тканиною і дайте обсохнути на повітрі.

Ви отримаєте найкращі результати при пранні, якщо штучні хутра будуть не великий довжини. Довгошерсті аксесуари зі штучного хутра дуже схильні до сплутування. Якщо ви плануєте прати довгі штучні хутра в домашніх умовах, завжди вибирайте ручне прання, а не пральну машину. При чищенні будь-якого виду штучного хутра уникайте віджиму і високих температур.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here