Як діє лазер на шкіру

Всі сучасні люди прагнуть зупинити молодість і якомога довше виглядати молодими. Коли перестає подобатися відображення в дзеркалі, багато хто приймає рішення звернутися до професіоналів по омолодженню. Щоб добре виглядати, сьогодні можна обійтися і без операцій — лазерне шліфування обличчя представляє безпечний і ефективний метод.

Чому обирають лазер?

Прожиті роки впливають на кожен орган людини, це незворотний процес. Особливо вразливі тканини обличчя, на які негативно діє навколишній світ, активна міміка. Першою ознакою деформації тканин обличчя фахівці називають мімічні зморшки, поява судинної сітки, пігментації і видимі зміни конфігурації обличчя і шиї.

Лазер відомий своєю ефективністю. Лазерну шліфовку застосовують для вирівнювання рельєфу, усунення глибоких зморшок і слідів акне, післяопераційних рубців. Досягти вершини краси вам допоможе естетична і лікувальна косметологія в клініці https://coolaser.clinic/, яка відома високою якістю послуг. Пам’ятайте, що результат процедур безпосередньо залежить від устаткування і професіоналізму лікарів.

Переваги процедури

Сьогодні лазерне шліфування стало досить популярним, оскільки дійсно дозволяє швидко досягти вражаючих результатів. Шкіра стає гладкою, підтягнутою. Спеціаліст попередньо підбирає параметри проведення процедури.

Сповільнюються процеси старіння — завдяки стимуляції шарів епідермісу лазерним променем, поновлюються природні процеси регенерації і вироблення колагену. Особливо це важливо для зони навколо очей, підборіддя і носогубних складок.

Вирівнюється рельєф — усуваються рубці, шрами, прищики і плями, що залишилися після висипань. Уже після першого сеансу прищі покинуть вашу шкіру, для глибоких шрамів необхідно кілька повторів. Відразу помітно скорочується глибина складок, мінімізуються мімічні зморшки.

Усунення пір — активізація природних процесів всередині шкіри викликає її оновлення. На нових ділянках пори вузькі і чисті.

Прекрасний колір обличчя — після завершення процесу відновлення, шкіра стане світліше, підуть пігментні ділянки і веснянки.

Дана методика підходить для будь-якого типу шкіри, і не вимагає хірургічного втручання. Скільки знадобиться процедур, і яким буде відновлювальний період — про це розповість фахівець після огляду. Виконуючи рекомендації фахівця, ви збережете позитивний результат на тривалий період.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here