Як діє Ентерол

Ліки представляються як засіб від розладу стільця, відновлюють мікроорганізми, які живуть в кишечнику при різних захворюваннях. Ентерол покращує ферментну активність, підвищує утворення імуноглобуліну, що включає захисні функції, допомагає вивести токсини і інші шкідливі речовини.

Препарат ефективний проти цих збудників:

 1. стафілокок;
 2. кандидоз;
 3. ентеровірус;
 4. кишкова паличка;
 5. холера;
 6. лямбліоз;
 7. сальмонельоз;
 8. дизентерія;
 9. клостридія;
 10. ротавірус.

Сахароміцети виробляють протеазу — фермент, що допомагає вивести токсичні скупчення, від яких з’являється нудота, пронос, блювання і болі в животі. Ентерол (придбати можна на сайті https://enterol.ua) регулює діяльність травної системи, сприяє появі необхідних елементів для правильної роботи організму. Препарат сприяє підтримці оптимального водного балансу і не дозволяє зникати іонам натрію. Вони дуже важливі для функцій обміну, контролю зневоднення і вироблення ферментів підшлункової залози.

Можна виділити основні функції лікарського засобу:

 • Протидіарейні.
 • Імуностимулюючі.
 • Антимікробні.
 • Антитоксичні.
 • Ферментативні.
 • Антисекреторні.

Ентерол «залишає» організм з каловими масами шляхом дефекації через 5 днів після вживання. Налагоджує роботу імунної системи, кишечник очищається, відновлюється надходження крові до його стінок.

Для чого призначають Ентерол: показання до застосування

Від чого допомагає Ентерол? Згідно з інструкцією, препарат призначають в наступних випадках:

Дисбактеріоз — патологічний стан, який супроводжується зміною мікрофлори просвіту кишечника зі збільшенням кількості умовно-патогенних мікроорганізмів.
Хронічний коліт (запалення товстої кишки), який супроводжується періодичними загостреннями патологічного процесу і викликаний бактеріями клостридиями.
Комплексне лікування порушень стільця, викликаних тривалим застосуванням антибіотиків.

Дія

Ентерол — пробіотик.

Інструкція по застосуванню

капсули
Згідно з інструкцією із застосування, Ентерол дорослим пацієнтам потрібно приймати 2-3 рази на добу з невеликою кількістю рідини. «Ентерол 250», як каже інструкція, можна приймати разом з соком або молочними продуктами.

Спосіб застосування вибирається пацієнтом. Капсули з 250 мг активної речовини бажано запивати водою. Препарат Ентерол для дітей рекомендується приймати 1-2 рази на протязі 1-2 тижнів. Самостійне використання препарату без консультації з лікарем неприпустимо.

Інструкція для порошку
Всередину по 1 або 2 пакетики 1 або 2 рази на день за 1 годину до їжі. Вміст пакетика можна розмішати з водою або іншим напоєм, а також додати в їжу або в пляшечку з дитячим харчуванням.

 1. Дітям від 1 року до 3 років — по 1 пакетику два рази в день.
 2. Дітям від 3 років і дорослим — по 1-2 пакетика два рази в день.

Терміни лікування:

 • Для лікування гострої діареї вірусної, бактеріальної або протозойной етіології курс лікування становить 5-10 днів.
 • Для профілактики антибіотико-асоційованої діареї курс лікування по днях відповідає курсу застосування антибіотика.
 • Для профілактики рецидивів інфекцій, спричинених Clostridium difficile, у поєднанні з метронідазолом або ванкоміцином курс лікування становить 1 місяць.
 • Для профілактики діареї мандрівників курс лікування по днях відповідає тривалості подорожі.
 • Для лікування синдрому роздратованого кишечника застосування препарату слід продовжувати до зникнення симптомів.
 • Прийом препарату для лікування гострої діареї в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися регідратацією (рясним питтям).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here