Як боротись з пошкодженням волосся?

Пошкодження волосся — це, в першу чергу, руйнування поверхні волоса або часткова втрата покриваючих волосся лусочок. Пошкоджене волосся сухе і слабке. Його важко укладати, і воно позбавлене природного блиску.

Пошкодження волосся може бути викликано різними причинами. Іноді важко сказати, що саме послужило причиною, оскільки всі фактори впливають на нас одночасно. Але ось деякі з них.

Механічне та хімічне пошкодження

Механічне пошкодження волоса відбувається в основному через неправильне розчісування, стрижки (філіровка) або укладання (начіс). Завдати найбільшої шкоди волоссю — це розчісувати його, коли воно мокре або сильно заплутане. При розчісуванні — волосся розтягується і, таким чином пошкоджується його внутрішня структура. А якщо ви використовуєте невідповідні засоби для догляду за волоссям, то такий догляд може обернутися пошкодженням. Засоби догляду за пошкодженим волоссям повинні мати виражену зволожуючу дію, проникаючи в структуру волосся, а також вирівнювати поверхневий шар. Ми рекомендуємо використовувати «комплекси» спеціальних засобів, створених для догляду за пошкодженим волоссям, які мають в своєму складі живильні речовини, протеїни, масла, кератин. Дізнатись, яка зараз актуальна на лечение волос киев цена, можна за посиланням.

Хімічне пошкодження виникає, якщо ви часто застосовуєте знебарвлюючі порошки або фарбуєте волосся перманентними барвниками — це також може обернутися серйозним пошкодженням волосся. Агресивна формула проникає всередину волоса і змінює його хімічний склад. Те ж саме відноситься і до хімічної завивки: компоненти, що використовуються для отримання заповітних кучериків, перетворять входить до складу волосся сірку в нове з’єднання, що змінює тим самим форму волоса. Це пересушує волосся і змушує лусочки на їх поверхні відставати, що робить волосся шорстким. Такий результат посилюється при зловживанні гарячими приладами, використовуваними для укладання: феном, плойкою, праскою. В кінцевому підсумку волосся стають млявими, і часто просто ламаються.

У таких випадках на допомогу може прийти комплекс процедур по реконструкції волосся.

Вплив навколишнього середовища

Виявляється, екологія безпосередньо впливає на наше волосся. Сонце, вітер, вода, холод, — все це також висушує волосся. Шкідливі ультрафіолетові промені, які ми отримували з сонячним світлом, здатні розщеплювати ечовини, що входять до складу волосся: меланін і кератин.

Це робить волосинки слабкими, тонкими й тендітними. Осінь і зима, звичайно, позбавляють від сонця, але не від шкідливого для волосся впливу. У холодному повітрі менше вологи, а це значить, що волосся не отримує необхідне зволоження. Звичайно ж, зберегти волосся абсолютно здоровим не вийде навіть у професіонала, АЛЕ уповільнити процес руйнування волосся можна, і цілком успішно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here