Хто такий сімейний лікар

Сімейні лікарі — це універсальні лікарі медичної допомоги, призначені для загального лікування людини. На відміну від конкретних фахівців, сімейні лікарі лікують кожен орган і кожну хворобу у обох статей різного віку. Основою, на якій будується сімейна медицина, є постійні особисті відносини між пацієнтом і лікарем, які роблять акцент на профілактичному і комплексному догляді.

Лікарі первинної медичної допомоги підтримують здоров’я вашої сім’ї протягом усіх життєвих циклів — народження, гострого захворювання, хронічного захворювання і догляду в кінці життя.

Які обов’язки сімейного лікаря?

Сімейні лікарі проводять імунізацію і скринінгові тести, проводять комплексні оздоровчі обстеження і оцінку ризику для здоров’я, а також діагностують і лікують хвороби. Вони аналізують і оцінюють дані, щоб створити індивідуальну програму лікування, яку вони відстежують, а потім адаптують до умов, що змінюються здоров’я. Для того, щоб записатися до сімейного лікаря, переходьте на сайт http://eurotest.com.ua.

Сімейні лікарі надають персоналізовані консультації, щоб допомогти пацієнтам підтримувати здоровий спосіб життя. Вони спостерігають за хронічними захворюваннями і при необхідності координують догляд з іншими фахівцями. Вони збирають, записують і зберігають інформацію про пацієнтів, включаючи вашу історію хвороби і результати обстеження. Сімейні лікарі приймають пологи, роблять операції.

Які вимоги до навчання і професійної підготовки сімейних лікарів?

Поступово в коледж, початківець сімейний лікар закінчує підготовчі курси бакалаврату з фізики, хімії, органічної хімії та біології. Деякі студенти-медики отримують клінічний досвід, добровільно працюючи в лікарні або стежачи за лікарем. Це робить їх більш привабливими для медичних вузів.

Після закінчення медичної школи лікарі сімейної практики проходять трирічну резидентуру сімейної практики, яка включає в себе ротацію в стаціонарних і амбулаторних умовах. Вони проходять підготовку в декількох основних медичних областях і групах пацієнтів, включаючи педіатрію, Акушерство і гінекологію, внутрішню медицину, психіатрію і неврологію, хірургію і громадську медицину. Деякі лікарі вважають за краще спеціалізуватися в таких областях, як Радіологія, урологія, офтальмологія, невідкладна медицина або ортопедія.

Сімейні лікарі необхідні для громадської охорони здоров’я. Упор на профілактичну допомогу, освіту пацієнтів і персоналізоване увагу сприяє підвищенню якості здоров’я і безпеки пацієнтів. При використанні командного підходу усуваються бар’єри на шляху надання медичної допомоги і поліпшується комунікація між пацієнтами та їхніми медичними працівниками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here