Хлор для басейну: види і нюанси застосування

Хлор для дезінфекції басейнів в таблетках, гранулах: великий вибір від відомих брендів, якісна очистка водойм можна знайти за цим посиланням: https://rolfis.com.ua/shop/raskhodnye-materialy-i-komplektuyuschie/komplektuyuschie/khimiya-dlya-basseyna.html.

Активне використання хлорвмісних препаратів для для ефективної дезінфекції води в басейні направлено на усунення мікроорганізмів, грибків і вірусів, небезпечних для людини. Процес хлорування при правильному дозуванні речовини веде до швидких позитивних результатів. Це один із самих бюджетних варіантів очищення штучних водойм. Підбираючи хлор для басейну, слід врахувати особливості різних варіантів від популярних виробників.

Засоби для дезінфекції води: головні різновиди

Швидкорозчинний і повільнорозчинний хлор — основні групи складів для очищення штучних водойм. Перший відноситься до речовин ударної дії, а другий підходить для регулярної обробки. Швидкий хлор використовують, якщо потрібно оперативно очистити сильно забруднену воду, підготувати басейн до первинної експлуатації або провести його консервацію перед настанням зимового сезону. А для постійної, періодичної дезінфекції рекомендують повільні засоби.

Перед покупкою ефективних хлорвмісних препаратів потрібно визначитися з їх формою випуску. Це гранули, таблетки або рідина. Від форми залежить не якість продукту, а зручність його застосування.

Повільний хлор і особливості його використання

На сайті rolfis.com.ua можна підібрати якісні засоби для очищення басейнів в залежності від потреб покупця. Медленнорастворімий хлор відмінно бореться з мікроорганізмами, вірусами і бактеріями в водоймах об’ємом до двадцяти кубометрів. Для застосування цього кошти будуть потрібні:

Змішування цього кошти з іншими активними речовинами, прямий контакт з незахищеними ділянками шкіри строго заборонені.

Переваги хлору для регулярної обробки

Сьогодні багато власників власних басейнів і профільні організації вибирають повільнорозчинні речовини для постійної підтримки чистоти води. До переваг такої продукції відноситься те, що хлоровмісні засоби забезпечують стовідсоткову дезинфекцію басейнів, не залишаючи мікробам жодних шансів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here