Візи до Європи для переміщення до Великобританії

Багатьом потрібно потрапити в Європу сьогодні стосовно деяких справ, але перехід кордону можливий тільки для певної категорії громадян. Тому як туристичні візи нині під умовною забороною, якщо тільки у Вас немає у Великобританії найближчого родича, то доводиться шукати виходи на додаткові рішення з отримання візи в Європу.

У цій статті мова піде про те, як заявники https://www.worldvisa.com.ua/ вирішують проблеми з отриманням візи в Європу і переміщенням по Великобританії.

  1. По-перше, перш ніж подаватися на той чи інший тип візи, не забувайте подивитися правила подачі та в’їзду в країну Великобританію, особливо якщо правила у всіх різні.
  2. По-друге, якщо ви вже отримали візу на запрошення або з роботи, не забувайте дотримуватися карантину і правил переміщення. Ті, хто постійно їздив до родичів, ці правила знають, а хто їде в сьогоднішніх умовах епідемії вперше, обов’язково повинен ознайомитися з правилами або у в’їзді буде відмовлено.
  3. По-третє, перш ніж планувати поїздку — спочатку слід отримати запрошення і повний пакет документів для візи і отримати її.
  4. І по-четверте, користуйтеся в Європі наземним транспортом для переміщення через кордон. У літак Вас можуть не пустити через відсутність у Вас потрібних документів. Краще не спокушайте долю. Квитки на автобуси і потяги завжди можна знайти в режимі онлайн як з СНД, так і по Європі.

Варіанти отримання візи до Великобританії сьогодні

1. Це отримання запрошення на роботу. За візою D ви зможете переміщатися через кордони до Великобританії. Запрошення на роботу з цифровим підписом для отримання візи D для переміщення у Великобританію сьогодні можна отримати за контактами за посиланням вище.

2. Отримання туристичної візи, якщо ви близький родич. До речі, наприклад у Фінляндії, мати і батько не вважаються за рідню. Тому видається туристична віза, хоча правила у всіх країн в карантин дуже різні.

3. Є поняття як бізнес-запрошення, яке оформляється при наявності копії закордонного паспорта і довідки про наявність офіційної роботи. Це запрошення дійсне для в’їзду в країну, якій воно належить. Виїзд за цією ж візою і переміщення на розсуд прикордонника. Пам’ятайте, що не всі країни дозволяють зараз в’їзд за візою C.

При наявності таких запрошень слід правильно складати документи для подачі і отримати прикордонний пакет, який підтверджує мету в’їзду в країну візи. Переміщення по Великобританії можливо, при правильній подачі інформації прикордоннику. Можу сказати відразу, що просто так в умовах COVID Вам ніхто не дасть вільно переміщатися. Для цього слід ознайомитися з правилами країни в яку ви збираєтеся поїхати.

В тому числі, Ви повинні пам’ятати, що при отриманні відмови у візі необхідно подати апеляцію або подати документи заново. За контактами вище ви можете отримати оригінали запрошень для візи D і бізнес-візи, якщо Вам необхідно поїхати до Великобританії у справах чи інших обставин. Вся відповідальність за перетин кордону без дотримання правил лягає на одержувача візи. Дізнавайтеся точні правила переміщення, включаючи можливість перельотів у перевізників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here