Вісцеральний масаж черева — що це та кому потрібно

Вісцеральний масаж черева являє собою методику лікування, що припускає вплив на органи, розташовані всередині черевної порожнини. В результаті здійснюється мануальна корекція органів, що забезпечує сприятливий ефект.

Показання

За вісцеральним масажем, щоб отримати лікування вісцеропозу у Львові, часто звертаються пацієнти, які страждають:

  • Захворюваннями шлунково-кишкового тракту, такими як запори, панкреатит, гастрит, гепатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, ентерит.
  • Хворобами статевої системи, такими як кісти, опущення органів, патології серцево-судинної системи.
  • Хворобами, що мають відношення до сечовидільної системи, а саме каміння в нирках, цистит, пієлонефрит.

Фахівці добре розуміють, що функції органів пов’язані між собою. Їх розташування безпосередньо залежить від загального стану, в якому знаходяться зв’язки, надійно фіксуючі їх до скелету. Зсув обумовлено порушенням цілісності зв’язкового апарату.

Для чого роблять вісцеральний масаж

Стан зв’язкового апарату безпосередньо залежить від таких факторів, як наявність або відсутність запалення, дегенерації в хрящах, кістках, тканинах, порушення постави.

В результаті зсуву органів відбувається порушення кровообігу, іннервації. Саме воно провокує застій венозної, лімфатичної рідини. Шари тканин, що втратили сприятливе положення в органі, припиняють нормально функціонувати. При захворюванні одного з них з великою часткою ймовірності постраждають і інші органи. Це обумовлено тим, що вони починають функціонувати з подвійним навантаженням.

Процеси патологічної різновиди можуть проявлятися на шкірі, відбиватися на нормальному функціонуванні очей, вух. У такій ситуації масаж внутрішніх органів живота надає комплексний вплив. Його застосування спрямоване на нормалізацію функцій, боротьбу з симптомами різноманітних хвороб.

При цьому масаж нерідко проводиться в профілактичних цілях. Застосовувані прийоми дають можливість коригувати положення органів. Впливаючи на тканини, що знаходяться під м’язовою напругою, фахівець домагається розслаблення зв’язок, що знаходяться в стані спазму, в результаті чого зміщені орган займають оптимальне положення. За рахунок інтенсивних натискань, вібрацій, зсувів забирається застій крові, лімфи, ліквідується спазм в м’язах, здійснюється нормальний відтік жовчі.

Кілька сеансів дає можливість нормалізувати функціонування органів травлення, нирок, сечового міхура. В результаті нормалізації функцій організму приходять в нормальний стан шкірні покриви.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here